Květen 2014

Již brzy!

31. května 2014 v 10:16 | Issie

Brzy nová povídka

Ahoj všichni! Jsem zpět a spolu se mnou tento týden přijde nová povídka, tak se těšte. Zatím si užívejte pěkného víkendu, který se rýsuje před námi a z části už bohužel i za námi.Stefan is Gone

13. května 2014 v 18:51 | Issie

Stefan is Gone

Jendá se o novou jednorázovou povídku


Tak tohle je druhá strana, pomyslím si ... Přijde mi příhodném ve volném čase, kdy zrovna neřeším otázky života a smrti a nebo, kdy nepomáhám Bonnie přijít na to, jak nás zachránit, psát si deník. Dlouho jsem to nedělal a pokud s Bonnie nenajdeme způsob, jak se odsud dostat, asi už nikdy nebudu.

,,Milí deníku, nevím jak začít. Jsem mrtvej. Je to tak, když jsem unikl kulce svého otce dojedu na to, že se v našem městě hodlají usadit poutníci a k tomu aby mohli nechat vymizet veškerou magii ze světa potřebovali Elenu a mě, poslední dvojníky. Ale to je už minulost. Zvládli jsme kouzlo poutníků zlomit. Tím, že jsem zemřel ..
Udivuje mě, jak se říká, že Vám ve chvíli, kdy umíráte proběhne před očima celý váš dosavadní život. Je to zvláštní, protože jsem neviděl svou proměnu v roce 1864 ani můj zoufalý únik do New Yorku, Damona, který mi chtěl ze života udělat peklo vraždíc všechny, na kterých mi záleželo. Kupodivu jsem neviděl ani to, jak sem se seznámi s Lexi, jak mne zachránila přede mnou samým. A co bylo naprosto k neuvěření .. Neviděl jsem Elenu.
Jediné, co mi proběhlo před očima byla Caroline. To, jak skvělým upírem se stala a to, jak skvělou kamarádkou mi byla. Bylo to ona, kdo mi pomohl překonat strach, ne Elena. Vždy to byla Caroline. Ale proč jsem si to uvědomil až ve chvíli, kdy končilo to celé? .. Kdy končil můj život."

Ahoj lidičky

9. května 2014 v 18:07 | Issie

Ahoj všichni, snad ne po tak dlouhé době, jak to vypadá O.o

Tak ještě jednou všichni ahoj:)
Takže teď jsem si všimla, že už jsem nějaký ten čas nepřidala povídku, takže to budu muset, co nejdříve napravit.
Jak jistě víte, tak je moemntálně jak v TO tak v TVD celkem živo, takže můžete očekávat nějaký článek o závěrových epizodách a pak i nějaké to fanfiction na TO.
Jinak v nejbližší době mám pro Vás připravený článek (rozhovor) s Patty Weston z nadace ISF a článek o The Vampire diaries conech.
Máte se na co těšit:)
Co by jste nového na blogu uvítali vy?