Duben 2014

Resident Evil - můj názor

19. dubna 2014 v 22:29 | Issie

Nový díl, nové pocity

Ahojky lidi. Rozhodla jsem se Vám v pár bodech popsat to, jak jsem viděla novou epizodu TVD 5x18.
NEČTĚTE SI TO, TI KTEŘÍ DÍL JEŠTĚ NEVIDĚLI!
  • Elininy a Stefanovy vize bylo to nejlepší, co tento díl potkalo. Vlastně celou 5. sérii.
  • STELENA! <3
  • Tyler :( Nemám ho sice moc ráda, ale obsadili i jeho tělo!-.-
  • Nesnáším poutníky čím dál víc!
  • Scéna, kdy Stefan říká Eleně, že ji bude vždy milovat a Elena mu říká, že ona jeho taky byla soo cute! Ale škoda, že to Elena myslela jen přátelsky.
  • Stefan a Elena mají dokonalé scény, Delena = pouze sex.
  • Bylo mi trošičku líto Damona.
  • Enzo je čím dál tím více sexy <3 Tuším tu něco jako Cenzo?
  • Minulý bod je blbost, protože všichni milujeme Klaroline!
  • Snad bude více Stelena momentů v dalších dílech.

Klauss diaries IV.

16. dubna 2014 v 14:50 | Issie |  Klaus

Klauss diaries část čtvrtáJeště dlouho mlčky hleděla a stála jako přikovaná. Poté udělala něco, co jsem vážně nečekal. Nahnula se ke mně a přitáhla si mě k sobě. Letmo se usmála a povzbudivě řekla : ,,Pojď, chci ti něco ukázat." A tak jsem ji následoval.
Když jsme procházeli ulicí, kde Caroline bydlí zmocnila se mě zvědavost. Zastavila se před svým domem a zatvářila se rozpačitě. ,,Pokud jde o tohle," odmlčel jsem se na chvíli ,,už jsem byl dovnitř pozván." Na její tváři se zjevila úleva.
Šli jsme dovnitř a jakmile se za námi zabouchly dveře začala mě líbat. Nejdříve pomalu s citem, ale po chvíli vášnivě a hladově. Dal jsem si její nohy kolem pasu a rychle jsme se přemístili do ložnice.
Bílá halenka, která jí obepínala útlý pas brzy ztratila životnost. Chvíli na to se už povalovala roztrhaná po podlaze spolu se vším, co jsme měli do té doby na sobě. Líbal jsem ji na šíji a ona mi polibky vracela. V tu chvíli jsem pochopil, proč jsem se sem vracel.
Když bylo po všem Caroline vydala tlumený vzdych. ,,To oblečení bylo nové a všechno ostatní mám na koleji, tady nemám nic." Zvedl jsem se a podal jí svou košili. ,,Vezmi si tohle, sice se mi líbíš víc, tak jak jsi teď, ale lidi by mohli divně koukat." Zasmála se a oblékla se. ,,Zajdu pro něco k jídlu, hned jsem zpátky." Prohodila a už byla pryč. Sedl jsem si zpět na postel a ucítil něco tvrdého. Vyndal jsem to a k mému údivu to byla malá knížečka, deník. Číst to nebudu, to bych Caroline nemohl udělat. Už deník vracím na jeho místo, když v tu chvíli z něj něco vypadne. Utrhla se stránka a v ladných vlnkách dopadla na podlahu. Zvedl jsem ji a nechtěne jsem spatřil, co tam bylo malým písmem napsáno.
,,Udělala jsem to, vyspala jsem se s Klausem a bohužel to bylo skvostný. Nemohu si to dovolit, nesmím Klause milovat." Srdce se mi rozbuší. Vrátím papír tam, odkud jsem ho vzal, když to už slyším, jak Caroline vchází do dveří a má plné ruce jídla a kafe. ,,Ale drahoušku." Řeknu téměř cynicky. Znovu se zasměje.
Něco zaslechnu, už nejsme sami.

Tak jak to jde?

14. dubna 2014 v 19:18 | Issie

Ano nebo ne pro povídku Klauss diaries?

Ahoj, lidi. Tak určitě jste již z nadpisu pochopili o co se bude jednat. Jsem tu opět já se svou otázkou a tou otázkou je zda-li se Vám líbí nová povídka Klauss diaries a zda-li chcete nový díl, který už mám napsaný?Krásný den všem!

Issie

Klauss diaries III.

6. dubna 2014 v 22:30 | Issie |  Klaus

Klauss diaries část třetíJsem na cestě do Mystic Falls. Bratrovi jsem neřekl, že odjíždím, nesouhlasil by. A Rebecah? Na její pohrdavý tón nemám náladu.
Když konečně dorazím do Virginie pochopím, že studená fronta si zase vybrala trasu...A bohužel hodlá jít se mnou. Od té chvíle, co jsem vstoupil do státu Virginie cítím, že se znatelně ochladilo. Jediné, na co teď dokážu myslet je jak dokázala proniknout zledovatělou vrstvou mého srdce. Bránil jsem se tomu, tak moc. Ale u ní jsem to ovlivnit nemohl, nešlo to.
Po cestě narazím na partu nových upírů. Pro mne, jakožto pro původního, nepředstavujou žádnou hrozbu, ovšem...
,,Klaus Mikealson." Spustí jeden z nich. Osobně jsem si vědom toho, že jsem mezi touto chátrou znám, ale od tohoto odpadu jsem vskutku nečekal, že uslyším své jméno. ,,Pro tebe Mr. Mikealson." Odvětím suše. ,,To zrovna, tak to vyklop....kde máš tu sladkou vlčici?" Očividně se netvářím příliš osvíceně, protože slizky dodá: ,,Hayley." ,,Nevím o čem to mluvíš." Syknu vztekle. Už mne to tu přestává bavit.
Mladí upíři se kolem mne seskupili v kruh, který se stále zužoval. Pokradmu jsem vzhlédl a spatřil jsem, jak na mne jeden z nich vytáhl kůl.
Než to stihli zaregistrovat, byli všichni z nich bez srdce. ,,Amaréři." Prohodil jsem a překročil těla s dírou na hrudi.
A vydal jsem se na pokračování své cesty vstříc Caroline. Po cestě jsem si všimnul mladého páru se dvěma dětmi, který čekal na autobus. Zabolelo mne u srdce. Na chvilku jsem si představil, jak by asi vypadal můj život, kdybychom byli s Caroline lidmi. Ale to nelze, protože my nemáme vymezen počet repríz a poslední oponu. My jsme nesmrtelní. Na jednu stranu je to požehnání, na druhou prokletí. Ale v životě bych neměnil. Už bych nechtěl být člověkem.
Caroline je světlovlasý stín, co zastínil mé srdce a myšlení.Jak se to chovám?! Mám být přece neohrožený a krvežíznivý Klaus. Ale její hlas léčí stíny na mé duši, vždy vymaže všechny mé jizvy. Nechci si připustit, že mi na ní tolik záleží. Už jsem v Mystic Falls.
A v tu chvíli ji spatřím. Kráčí ulicí, nejspíše k domu Salvatorů, blonďaté lokny se jí pohupují na ramenou. Až sem cítím, jak voní. Vidí mne. A k mému překvapení ke mne zamíří. ,,Klausi..." Špitne. ,,Caroline, musel jsem přijet. Nehledě na to, co jsem říkal. Prostě jsem musel. Chci být tvou poslední láskou. Uvědomil jsem si, že život je ohromující a impozantní divadlo a já ho chci hrát po tvém boku. Nechci přemýšlet nad tím, co se stalo nebo nestalo. Chci žít. Poprvé za dlouhou domu si připadám skutečně naživu a to díky tobě." ,,To je ...." Neví, co říct.

Je zájem o další díl?

1. dubna 2014 v 22:40 | Issie

Je zájem o další díl Klauss diaries?

Ahojky, lidi.
Jen tak mne zajímalo, zda je zájem o další díl Klauss diaries. Díl už mám napsaný, stačí ho jen přidat, tak mne zajímá, jestli to někdo čte a líbí se mu to. Za všechny názory budu moc vděčná.Issie