Březen 2014

Videa na přání

31. března 2014 v 19:32 | Issie

Videa na přání

Rozhodla jsem se tu pro Vás udělat takový nový projekt. Je možné, aby jste mi do komentáře pod jakýkoliv z nových článků napsali jaké zde chcete najít video. Např.: Delena, Stelena, Klaroline atd...
A já Vám ho sem poté v nejbližší době dám:)
Dnes začneme Stefanem a Caroline - "Steroline"


TVD 5x18 Promo

31. března 2014 v 19:30 | Issie

The Vampire Diaries 5x18 "Resident Evil"Jelikož jako jedna z mála vyloženě kopu za tým Stelena, jsem naprosto neuvěřitelně ráda, že se něco takového uskuteční. Každá chvíle, při které pudu moci vzpomínat na tu "epic love" bude dokonalá. Myslím si, že je to zajímavé a je to takvým způsob jak svést životy dvojníku opět dohromady.

Klauss diaries II.

28. března 2014 v 23:19 | Issie |  Klaus

Klauss diaries - část druhá
Stále ji vidím v mých obrazech krajiny. Vidím ji v bílé lilii kvetoucí u lesa. V paletě barev mi laškovitě poskakuje modrá, tak zářivá, že opět zatáhne mé myšlenky k jejím očím. Sedím u svého stolu a pozoruju obraz přede mnou. Očividně vypadám zamyšleně, dostatečně na to, aby se u mého místa zastavil Elijah a spustil :,,Je v tom ta dívka, že?" Zatvářím se znepokijeně. ,,Bratře, vždyť víš, že ano, tak se mne neptej a jdi raději za Hayley." Elijah se zatváří dotčeně a mne je ho na malou chvíli líto, ale je to pouhá chvilička, než přejdou mé pocity opět k lhostejnosti. ,,Mrzí mě to." Řekne a už odchází. ,,Nemusí, jsme rodina. Co je mé je i tvé." Stihnu za ním monotóně prohodit. I když v mé mysli tuto větu ihned zavrhnu, protože jen z pomyšlení, že bych se měl o Caroline dělit se svým bratrem je mi zle. Usměje se a je to přesně ten úsměv, při kterém víte, že všechno je a bude v pořádku. Úsměv Elijaha Mikealsona. Odejde. Zůstanu sám, teda ne sám tak docela. Jsem s Caroline, alespoň v mých myšlenkách.

I když to nechci a nevyžaduji, mé myšlenky stále létají zpět k její světlé pokožce, tak jemné jako ten nejlepší kašmír, který jsem měl kdy možnost poznat. Vůně, která z ní sálala mi stále zatemňuje myšlení.
A v tu chvíli si to uvědomím, uvědomím si něco, co mi bylo jasné už celou tu dobu, co jsem byl od ní odloučen. Musím se vrátit zpět do Mystic Falls.

Na slovíčko!

27. března 2014 v 17:20 | Issie

Čas plyne jako voda, aneb jak to bude dál

Všechny vítám na mém blogu. Určitě někdo z Vás (z těch, kteří můj blog sledují už delší dobu) ví, že jsem v posledních cca 4 měsících nebyla naprosto aktivní. Důvodem byli rodinné potíže, ale to už je zažehnáno a tak jsem nadobro zpět a chvi Vás tu všechny přivítat jak jen to půjde.
Za dobu mé neaktivity blog dost poklesl. Nejen v počtu návštěv, ale i v počtu přečtených článků a komentářů. Mrzí mě to a tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Ovšem toto vskutku nezáleží jen na mne. Záleží to zejména na Vás, mých čtenářích. A tak jsem se rozhodla Vám sem napsat, co můžete a nemůžete zde na blogu v nejbližší měsících čekat.


  • Novinky ze světa The Vampire Diaries. (Promo videa k novým dílům, mé názory na odvysílané díly, novinky v obsazení atd.)
  • Rozhovory s herci a režiséry. (Pokusím se sehnat, co nejvíce nejnovějších rozhovorů, které bych pro Vás mohla přeložit, aby jste i Vy měli možnost zjistit něco ze soukromého života Vašich favoritů.)
  • Mé povídky. (Po tom, jaký úspěch sklidila má předešlá povídka na pokračování TVD 5 From Issie, jsem se rozhodla, že ve tvůrčím dovětví zde budu pokračovat. Začínám povídkou Klauss Diaries a následně bych chtěla začít psát něco o Steleně, ale i fanoušci ostatních párů nepřijdou na zmar.)
  • Soutěže. (Ano, dlouho to tu nebylo. Rozhodla jsem se, že chci také nějak odměňovat Vás, za Vaši přízeň, kterou mi dáváte tím, že si čtete mé příspěvky a poté je popřípadě okomentujete. A tak se můžete rozhodně těšit na soutěž k 1. roku blogu:)
  • Jak už jsem zmínila výše, budeme mít narozeniny!
  • Pojekty, do kterých se budete moci zapojit i vy! Staňte se na chvilku pisatelem/kou tohoto blogu. Máte nějaká zajímavý článek, který by jste tu chtěli zveřejnit? Kontaktujte mne na email Naprstkova.Aneta@seznam.cz

Tak to by bylo k organizačním věcem nejspíše vše. Přeju Vám zde spoustu zábavy a doufám, že i trošku poznání:)
Budu moc ráda, když se začnete zapojovat do čiností blogu, protože mým cílem je dostat blog znovu do normálu.
Issie

Klauss diaries I.

27. března 2014 v 16:06 | Issie |  Klaus

Klausovi deníky

Toto je nový druh povídky, který zde budete moci najít, doufám, že se Vám to bude líbit a těším se na vaše názory v komentářích.


Část první

Uplynuly týdny a já ji stále nemohu dostat z hlavy. Před očima mi stále poletují její pronikavě modré oči, které jsou lemovány zlatavým vodopádem vlasů. Ať se snažím jakkoliv, sebevíc, stále je tam. Vždy tam byla a ještě dlouho bude. I přes všechno, co se teď děje tady, v New Orliens, jsem myšlenkami stále v Mystic Falls. Nemyslím jen na den, kdy se to stalo, kdy jsem cítil její polibky, doteky, kdy jsem vlastnil celé její tělo.
Vzpomínám. Nevím jestli je to ještě horší, než-li vzpomínat na divoký upíro-vlkodlačí sex, ale přes to to dělám. Myslím na to, kolikrát jsem ji vystavil nebezpečí. A i když jsem byl následně já, ten kdo jí zachránil život, byla jsem já stále tím, kdo ho ohrozil. Vzpomínám na den, kdy jsem ji poprvé spatřil a spolu s ní i toho dotěrného šmějda Tylera. Nedokážu si odpustit, že jsem ji chtěl objetovat jako upíra při mém obřadu. Nedokážu si odpoustit, že jsem ji kousl, abych dokázal svou moc před Tylerem. Nikdy si to neodpustím, ale troufám si říci, že tu jsou i ty lepší stránky.
Rád vzpomínám na ples, myslím, že byl na téma 20. léta, kdy jsme spolu tančili. Z její strany tam nebylo příliš ochoty, ale já pevně doufal, že jednoho dne bude. Nebo, když jsem ji spatřil, jak vchází do dveří v sytě modrých šatech, které jsem jí nechal za dveřmi. Tehdy se vymlouvala, že nic jiného na sebe neměla, ale já vím, že to byla lež. Vzpomínám si na její úsměv, na to jak mi dokázala odpustit. Pravda je, že mi chybí. Chybí mi ten cvok posedlí kontrolou, člověk, co musí mít úplně všechno dokonalé, protože ona sama je dokonalou.
Chybí mi Caroline. Nemohu uvěřit, že jsem ji tam jen tak nechal, po tom, co se stalo, ale přála si to tak, takže, co jiného jsem mohl dělat. Obávám se, že pro ní to byl jen úlet, pouhá šance, jak si nechat pocuchat své dokonalé peří. Šance, kterou využila, ale dál se k tomu, co se stalo nechce vracet. A tato obava mne tíží čím dál více. Řekl jsem jí, že hodlám být její poslední láskou, nehledě na to, jak dlouho to bude trvat. A své slovo dodržím.
Jsem Klaus Mikealson, nezodpovědný a sobecký šmejd. Ale s ní takový být nedokážu, s ní ne. Nemohu s ní být sobecký, už ne. Přála si volnost, má ji. A čím více času uplynulo od onoho dne, tím více si uvědomuji, že jsem schopen pro ni udělat cokoliv, uvědomuji si, že ji miluju...

Byl by zájem o ...??

27. března 2014 v 14:45 | Issie

Nová povídka, nový příběh, staré postavy...

Ahoj, tak určitě Vám již název tohoto článku napověděl, že se Vás budu na něco ptát. A pokud se tak stalo, tak jste se nepletli. Tento článek jsem se rozhodla napsat, protože mám napsáno pár dílů jedné povídky, která se jmenuje Klauss Diaries, tedy Klausovi deníky. V této povídce se budete moci podívat na spoustu událostí v New Orliens, či Mystic Falls očima Niklause Mikealsona. Byl by tedy zájem, abych začala tuto povídku pravidelně uveřejňovat?


Issie

Ian Somerhalder Azzaro Pour Homme

26. března 2014 v 22:39 | Issie

Ian Somerhalder Azzaro Pour Homme

Tak a je tu dlouho očekávaná reklama na parfém Azzaro, ve které nevystupuje nikdo jiný, než-li Ian Somerhalder.
Jistě už drtivá většina z Vás viděla upoutávku na tuto reklamu, která má myslím ..7 sekund. Já Vám přináším již plnou verzi. Tak si ji užívejte plnými doušky. I když popravdě řečeno si myslím, že přitažlivost v té reklamně není ovlivněna jen parfémem (Ian) :3


The Vampire Diaries 5x17 Promo

26. března 2014 v 22:34 | Issie

The Vampire Diaries 5x17 Promo

Přináším vám promo video k již zítřejšímu dílu TVD, pod videem naleznete překlad, který kopírujte prosím pouze s odkazem. (Myslete na to, že si s tím lidé dělají práci, pro ty, kteří neovládají příliš dobře angličtinu.)


Čtvrtek
Liv : Poutnící chystají něco velkého.
Poutnice : Řekni mi, kde najdu tvého dvojníka.
Elena : Minulá noc byla má chyba.
Damon : Možná by jsi měla zůstat u dělání chyb.
KDYŽ JSTE ZAMILOVANÍ
Liv : Elena Gilbertová?
NĚKDO SI VŽDY UBLÍŽÍ
Damon : Je složité říct bratrovi, že si se rozešel s láskou svého života a pak jste spolu rozbili postel.

Můj názor na tento díl očekávejte v neděli.

Klaroline

26. března 2014 v 22:18 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5

Klaroline, Klaroline, poslední dobou mi hlavou neběží nic jiného

Jistě všichni ti, kteří sledujete 5. sérii The Vampire Diaries víte, co se odehrálo mezi Klausem a Caroline. A ti, kteří TVD 5. sérii nesledujete to víte jistě taky, protože obrázky a gify zaplnily rázem celý internet.
Takže shrňme si to. Věc, na kterou jsme čekali celé dvě série se konečně stala!
Caroline!! Klaus!!! Hot Hybrid Sex!! Vím, že už je to nějaký ten pátek, co se tato událost stala a následně obletěla téměř celý svět prostřednictvím internetu, ale rozhodla jsem se, že tento článek prostě napíšu. ( A Ty gify rozhodně (ne)jsou důvodem! :D )A pokud mi i přes to nevěříte, že ty gify nejsou důvodem napsáním tohot článku, tak mi nevěříte správně.
Zahlédla jsem tyto gify na tumbleru a řekla si : ,,Sakra, Klaroline, to chce článek!" A tak to tu je.

Mé první reakce, když jsem tento díl viděla

Tak asi jako každý z Vás jsem skákala několik metrů vysoko. Řvala na celý byt : ,,Yeahhh!!Hot hybrid Sex!! Yeah." (Od té doby na mne sousedka kouká celkem divně O.o) No nevadí. Hned jsem to (jako téměř každý) musela postnout na internetu, protože tohle je přesně to, v co jsem od 2. řady doufala. Přitažlivost mezi nimi byla taková, že by se dala krájet a teď se přímo naporcovala.
I když mne celkem dost štve, že to Caroline bere jako úlet. Myslím si, že tito dva si k sobě cestu zajisté najdou.

Speciální přání?

A tak se Vás chci zeptat, zda-li by byl zájem, abych na blogu začala psát nějakou povídku zaměřenou právě na Klaroline. Za každý komentář s odpovědí na tuto otázku budu velice vděčná. I za ty ostatní:)

Mějte se krásně a na ... čítanou? U dalšího článku.

Jsem opět tady!

25. března 2014 v 15:07 | Issie

Všechny Vás zde opět vítám a přivítám Vás již brzy soutěží a novým desingem.

Zdravím, předně bych se chtěla omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale práce bylo mnoho a na Vampire diaries moc času nezbylo, ale to se již brzy zmnění a mám pro Vás překvapení!!
Již brzy, zde budete moci číst novou povídku ( o čem je, si nechám zatím pro sebe) Ale myslím, že na své si tu přijdou snad všichni fanoušci the vampire diaries. Dále se Vám budu pokoušet přinášet čerstvé informace jak ze světa herců, tak i z prostředí samotného seriálu. Vskutku se máte na co těšit.


Issie