Září 2013

Brzy to vypukne!

29. září 2013 v 17:41 | Issie

Protože všichni odpočítáváme dny..

Ahojky lidi, tak co? Jak moc se tešíte na říjen?? Pro mě to bude báječnej měsíc. Bude TVD, Originals, PLLS, Carries Diaries .. Prostě to bude skvělý. Co očekáváte Vy od 5. série tvd? :)

Issie

Láska přijde když to nejméně čekáme?

25. září 2013 v 21:17 | Issie

Láska, touha ... To vše nečekaně?

Ahojky lidi, Vím, že teď probíhá naprosté šílenství z blížící se 5. řady TVD a Originals! Sama se také nemohu dočkat. Ale napadlo men zajímavé téma na článek. A tím je... Vážně je pravda, že láska přichází ve chvílích, kdy to nejméně čekáme? Zamyslete se. Ano lidé poznáváme nečekaně, ale nezamilujeme se do nich bez rozvážností a času. To asi nelze. Sama si teď v něčem takovém tápu a nechápu jak ho můžu tak šíleně milovat ... Vím, že se mi to nedaří skrývat a nevadí mi to. Ať to ví teba celý svět. Ale zpět k našemu tématu. Takže já osobně si myslím, že když se do někoho zamilováváme nebo se on zamilovává do nás tak to prostě cítímá, taková intuice, podvědomí, divný pocit .. Říkejte tomu jako chcete, ale něco se změní. Je to náš pohled na tu osobu a to myslím, že je zásadní. To, jak tu osobu potom vidíme. Váš názor ? :)


2000 Návštěv!

21. září 2013 v 12:49 | Issie

A je to tu! 2000 návštěv na blogu...

Ahojky lidi. Tímto bych Vám chtěla strašně moc poděkovat za to, že můj blog navštěvujete v tak hojném počtu. Vím, že sem poslední dobou zrovna moc příspěvků nepřidávám, ale tak nějak není o čem psát .... :/ Jistě každý netrpělivě očekáváte 5. sérii TVD a tak toto soustředění nechci narušovat, protože já sama odpočítávám dny do října! :) V říjnu to bude skvělé" Bude TVD, Original, Carries Diaries, Pll .. Prostě senza!

Takže bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat za úžasných 2000 Návštěv!
Issie

Povídky, povídky a zase ty povídky

15. září 2013 v 16:18 | Issie

Aneb ... Jak to bude dál

Ahojky lidi. Zrovna dnes jsem přemýšlela jak to bude dál s TVD Season 5 From Issie. Protože přiznejme si to. Až se začne vysílat 5. série na internetu o mé povídky přestane být zájem. A tak to asi uděláme následovně. Napíšu poslední díl a budu pokračovat, ale nebudu to zveřejňovat zde na blogu. No a pak to jednoho dne vydám jako knihu ;) Nebo máte nějaký jiný návrh? Protože já si vážně nemohu představit jak by tohle mohlo do budoucna fungovat ...

Promo s překladem

13. září 2013 v 16:36 | Issie

Promo video k 5.sérii TVD s překladem
Silas: Zdravím, můj stíne
Stefan : Silasi ...
Silas : Umíš si vůbec představit jaké to je 2000 let hladovět?
Damon : No hele me se jak se snažíš
Elena : Takže .. Já budu tady, ty tam. Bude to fungovat?
Damon: Jop.
Katherine : Bylo to dlouhé léto, Damone.
Damon : Katherine.
NOVÁ PŘEKVAPENÍ
Damon: Stefane ..
Silas: Zdravím, Damone ...
Damon: Vítej doma
Silas: Proč jsi ve vaně mého bratra?
Katherine: Pořád je tu spousta místa pro dva.
NOVÉ TVÁŘE
Elena: Mám pocit, že se stane něco hrozného.
Damon: Věř mi, není čeho se obávat.
Silas: Být člověk ti opravdu sluší, víc než jsem předpokládal, Katherine. Myslíš si, že něco nehraje, viď?
TUHLE SÉRII.
SE PRAVIDLA ZMĚNILA.
Damon : Jestli ještě jednou uslyším slovo dvojník tak se ho budu muset konečně naučit vyhláskovat.

Issie

Úvaha dnešního dne

13. září 2013 v 16:12 | Issie

Úvaha dnešního dne ...

Jak Vám jistě nadpis prozradil, v tomto článku jde o úvahu.

Je to vskutku možné? Vážně je možné abychom v jednu chvíli něco pevně svírali v rukách a ve chvíli druhé o to přišli? Aby to jen tak odvál vítr! Ať jsou to vzpomínky, city, životní jistoty ... Cožpak se to může jen vytratit? V životě každého z nás nastane situace, kdy se musíme s něčím rozloučit, kdy to musíme nechat jít dál. A je jen na nás jak se s danou ztrátou vypořádáme. Můžeme si najít náhradu a pomocí přetvářky dávat najevo naši spokojenost z něčeho nového. A nebo se můžeme neustále vracet k minulosti, prodírat se starými vzpomínkami a litovat se. Obojí nás straní od okolního světa, vytváří to před námi neprůstřelné opevnění, kterým není šance proniknout. Přicházíme o důležité okamžiky v našich životech a tím pádem není šance získat nové vzpomínky a tak se neustále utápíme v situacích, které nás už dávno minuli. A díky kterým nás míjejí i ty nové.


Škola a jiná mučení ...

7. září 2013 v 9:46 | Issie

Když se stáhne mračno, objeví se škola..

Ahojky lidi. Tak, první školní týden je za námi. Já osobně to nějak nevnímám a plynoucí školní dny odpočítávám pouze v hlouby mysli. Přijde mi zbytečné usměrňovat svou nenávist pouze na školu. Protože spousta lidí by si ji zasloužila víc. No, to zase odbíháme od tématu. Chtěla jsem se zeptat jak vnímáte školu Vy? Jaké máte pocity z prvního školního týdne? A ještě další malá věcička ... Moje vysněná škola :
Třídní učitel : Damon Salvatore
Tělocvikář : Stefan Salvatore
Ředitel : Klaus Mikealson
:33

Issie

Čte to vůbec někdo?

3. září 2013 v 19:39 | Issie

Tak projížídm a najednou men napadne ...

Čte vůbec někdo mé povídky The Vampire Diaries Season 5 ? :OO

Issie