The Vampire Diaries Season 5 - Part 12

31. srpna 2013 v 19:47 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
V minulých dílech jste si mohli přečíst :
Vášnivá scénka mezi Elenou a Damonem

The Vampire Diaries Season 5 From Issie

Někdo mě pronásleduje. Vím to, ale podle Caroline mi dal Klaus milost, tak kdo to může být? Už několik dní jsem na útěku a ani nevím před čím. Je to ztresující. Náhle něco zaslechnu, nějaký pohyb v lese, který se mi rozprostírá za zády. Otočím se, ale v tu chvíli mám již zabodnutý kůl v srdci. Zlaté štěstí, že jsem hybrid. Vytáhnu kůl z mé hrudi, přičemž hlasitě zaúpím bolestí. ,,Kdo jsi? Co po mě chceš?" Ticho. Žádná odpověď, přesně jak jsem čekal.
Když najednou ... ,,Chci si hrát." Odpoví mi ženský hlas. ,,Tak vyjdi na světlo a uvidíme co se s tím dá dělat." Odpovím ji drze. ,,To, ale v pravidlech není." Trumfne mě svou odpovědí tak lehce jako by si to dopředu připravovala. ,,Kdo jsi?" Chci vědět, ale sám vím, že mi to nikdy neprozradí. ,,Jsem jen nebohé dítko co přišlo o svou hračku a tak si hledá novou." V jejím hlase je znát pohrdání a příliš přehrávaná radost. Ale za vším tím je určitě velký smutek. ,,No tak to je mi líto, že tě zklamu, ale budeš si muset na hraní najít někoho jiného." Už jsem téměř vzteky bez sebe. Tahle hra na kočku a na myš se mi nelíbí.
,,Ale Tylere..." Zná mé jméno. Odkud? Jak je to možné? ,,Přišla jsem si jen pro to, co jsi mi v Denveru vzal." Teď už zní vážně naštvaně. A já nejspíš vím o koho jde. Když jsme byli s Larissou v Denveru narazili jsme tam na dva upíry, kteří očividně prahli po problémech. Myslím, že spolu chodili. Ona byla Mona a on Luiz, myslím. Jednoho deštivého večera jsme seděli s Larissou v baru a přišel k nám Luiz. Rozhovor s ním mě opravdu nebavil a tak jsem Lar řekl, že půjdu na chvíli ven. Chvíli jsem stál na dešti venku, když jsem najednou uslyšel její křik. Vrthl jsem zpátky do baru a viděl jsme jak tam do ní ten ubožák zabodává stříbrné vidličky, nejspíše namočené ve vlčím moru. V afektu zlosti jsem k němu přiskočil a vyrval mu srdce z těla. Řekl bych, že právě proto tady Mona je... Pro pomstu. ,,Hele Mono, udělal jsem co bylo nutné. To on začal útočit jako první a vsadím se, že to ty moc dobře víš. Přiznej si to, proti mě nemáš žádnou šanci. Když teď vezmeš nohy naramena možná, že tě nechám žít."
Odpovědí mi je pouze její smích. Pravdou je, že tu šanci měla. Než sem se vůbec stihl nadechnout, povalila mě na zem a zarazila mi kůl nasáklý vlčím morem do žaludku. Naprosto ochromen bolestí jsem se snažil vysápat na nohy, marně. Párkrát mne udeřila do obličeje a kopla do žeber. Jsem si naprosto jistý, že je mám všechny zlomené. Potom udělala něco, co jsem ani ve snu nečekal. Utekla. A tak jsem tam zůstal pouze já a kůl zabodnutý v mém břiše. Mračna se protrhla a já ucítil na své tváři chladivý déšť. Jediné na co jsem teď dokázal myslet byla Caroline. I když jsem ji nechal jít a její místo zaujmula Larissa, ve snech vídám stále jen ji. Její blonďaté vlasy padající v pravidelných loknách na ramena, sladký úsměv a pronikavě modré oči. To vše mám teď před očima. To vše mi momentálně působí bolest.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bude Mona Tylera pronásledovat ještě dlouho?
A kde Tyles skrávý svoji novou přítelkyni?
To vše a mnohem více v následujících dílech
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Issie
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lightweight lightweight | Web | 1. září 2013 v 14:15 | Reagovat

mona prišla z pll urobiť peklo do tvd :) ale musím ťa strašne pochváliť za tento nápad písať tvd 5 sériu podla tvojich predstáv :)

2 fanfiction fanfiction | Web | 1. září 2013 v 20:08 | Reagovat

[1]: Děkuju :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama