The Vampire Diaries Season 5 - Part 11

30. srpna 2013 v 15:40 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
V minulých dílech ste si mohli přečíst :
Kathereninu minulost a nejspíš i její budoucnost.

The Vampire Diaries Season 5 From Issie

To jako vážně? Pomyslím si. Ten nejhorší člověk v mém životě se nastěhuje do mého domu. Co si kruci myslí. Nevím co mi vadí víc. Jestli to, že částečně vyhrála a nebo to, že má teď tak blízko k Damonovi. Jsem z toho celá zmatená. Potřebovala bych si s někým promluvit. Potřebovala bych Bonnie. No jo, Bonnie. Už dlouho jsem o ní neslyšela. Že by odjela bez rozloučení? Vstávám z postele a vydávám se najít Jeremyho. Klapot mých bot mě na jednu stranu uklidňuje, ale na tu druhou mi neustále připomíná, že v tomto domě už nejsme sami. Když dorazím k jeho pokoji ani se neobtěžuji klepat. Samotnou mě to zaráží. Jen co je ta mrcha na blízku chovám se jinak. ,,Eh...Jeremy. Napadlo mě jestli nevíš něco o Bonnie. Přece jenom jsi byl poslední, kdo s ní v ten večer mluvil a od té doby se neozvala." V jeho tváři se něco zablýskne. Je to panika. Ale proč? Tají snad něco? ,,Bonnie? Jo jasně. Mluvil sem s ní, to je pravda. Říkala, že musí k mámě odjet už dřív a tak se ani nechtěla loučit. Prý Vám nechtěla kazit hezké chvilky." I přes to jak se Jeremy snaží to nezní moc přesvědčivě, ale věřím mu. ,,Dobře..No tak já jí půjdu zavolat. Děkuju." Usměju se na něj, ale on mi úsměv neopětuje. Tváří se tak zamyšleně až mě to zaráží. ,,Vážně myslíš, že je dobré jí volat? Akorát jí budeš připomínat, že tady s tebou a Caroline nemůže být teď, když se chystáte na vysokou." Jeho odpověď mě překvapí, ale ta má ještě víc. ,,Jo, asi máš pravdu. Tak zatím."


Když dorazím zpět do mého pokoje nestačím se divit. Na stole je zapálená svíčka, na posteli okvětní lístky rudé růže, u postele leží šampaňské a o kousek dál stojí Damon. Na nic nečekám a vrhnu se na něj. Nyní je lovec a já jsem kořist, která mu skočila do jeho pasti. Pasti plné okvětních plátků růží, šampaňského a nahých těl ... Dotýká se mě tak něžně a přitom tak žádostivě. Chci víc, mnohem víc. Jedním rychlím, upířím pohybem se spolu dostaneme na druhou stranu místnosti. Povalí mne do postele. Strhává ze mne oblečení, které následně lítá vzduchem. A to samé dělám já jemu. Když už jsme oba téměř nazí zadívá se mi do očí a řekne : ,,Miluju tě víc než cokoliv na světě, jsi můj život, důvod proč dejchám." Musím se usmát tomu, jak krásně to zní. ,,Taky tě miluju, ale teď by si měl trošku pohnout, stále se totiž cítím až příliš oblečená." ,,To rychle napravíme." Odvětí mi. A to už ze mne strhává poslední kousky látky, které na mne zbyly. Přála bych si aby tahle chvíle nikdy neskončila, ale vím, že ona skončí. Tak jako končí radost o Vánocích, dobrá nálada, když jsou přátele nablízku, city, láska .. tak končí i dobrý sex. Ale s Damonem to není pouze dobrý sex. Je to něco naplněné vášní, chtíčem a láskou tak moc, že se bojím, že to za chvíli překypí. A pak si vzpomenu na něj. Ze všech chvil, kdy vzpomínám na Stefana je tato nejvíce nevhodná. Proč nad ním přemýšlím, když zrovna v rukách svírám Damona, jeho bratra a mého současného přítele? Proč nad ním vůbec přemýšlím. Měla bych ho nechat jít. Tak jak jsem mu slíbila, ale co když to nedokážu? Co když jsem příliš sobecká na to abych si nechala ujít jednoho z bratrů Salvatorových?
Damon si všimne, že nad něčím přemýšlím. ,,Jsi v pořádku, děje se něco?" Odpovím mu vroucím polibkem zasypaným něhy a překvapivě i pokory. Oddávám se mu. Naprosto celá. Když po nějaké době všechna ta vášeň opadne, ležíme vedle sebe a držíme se za ruku. ,,Eleno, já vím, že není tak jednoduché zapomenout na Stefana. Máte společnou minulost, kterou Vám za žádných okolností nechci brát. Vím, že k němu budeš vždy něco cítit, ačkoliv si nejspíš nalháváš, že ne. Věř mi, sám bych si přál aby si k němu nic necítila, ale oba víme, že to není reálné. Že to prostě nejde." Chvíli přemýšlím, co mám říct. Tímhle mě totiž vážně zaskočil. ,,Děkuju. Děkuj ti za všechno. Za to, že to chápeš i za to, že mě neodsuzuješ. Nevím co bych si bez tebe počala." A teď přišla ta chvíla, chvíle, kdy jsem si uvědomila, že mám vše, co jsem kdy hledala. Že mám Damona.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak bude pokračovat vztah mezi Elenou a Damonem?
A jak dlouho Jeremy udrží Bonniino tajemství?
Jak budou probíhat přípravy na vysokou? To vše a mnohem více
v dalším díle.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Issie

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | Web | 31. srpna 2013 v 0:12 | Reagovat

Perfektní díl!! Chudinka Jeremy, je mi ho líto :(( no doufám, že další díl bude brzo :-)

2 fanfiction fanfiction | Web | 31. srpna 2013 v 9:56 | Reagovat

[1]: Další díl bude už dnes ! :)

3 marketa marketa | 31. srpna 2013 v 13:07 | Reagovat

A co Stefan? :(

4 Monika Monika | 31. srpna 2013 v 13:34 | Reagovat

Jé %) Na Damona s Elenou jsem se tak těšila! %)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama