Červenec 2013

The Vampire Diaries Season 5 - Part 10

30. července 2013 v 13:49 | Issie
V minulých dílech se odehrálo :
Carolinina reakce na dopis od Tylera
A zázračná pomoc na její bolesti

The Vampire Diaries Season 5 From Issie

Probudím se a všude kolem mě je tma. Chvíli nevím kde jsem, ale když spatřím středoškolskými skříňkami a nástěnkami posypanou chodbu, ihned se zorientuji. Co se stalo, si vzpomínám pouze matně, ale přísahám bohu, že jestli to všechno nebyl jen sen tak tu jí zabiju! Přijde mi divné, že mám rozostřené vidění, protože nikdy před tím mi to mé upíří schopnosti nedovolili. Pomalu se odšourám do strašné místnosti, kterou středoškoláci nazývají WC. Chvíli tam jen tak stojím a prohlížím si své hnědé lokny, které mi v teď už rozcuchaných vlnkách padají na lopatky. Vipadám příšerně! Když už se chystám k odchodu spatřím na zemi rudě zbarvenou kaluž nějaké tekutiny. Až po nějaké době mi dojde, že to je krev. A o to více jsem překvapená. Neděje se nic z toho, co by nasvědčovalo tomu, že jsem upír. Žádné žilky pod očima, žádné prodloužené špičáky či podavá bolest v kruku. Něco je špatně! Obě rukama naráz si stisknu hrudník a to co ucítím mi nejspíš navždy změní život. Je to srdce. Tlukoucí srdce. To samé srdce, které naposledy bilo v domě u Trevora a Rose. Srdce, které až do teď bylo zastavené. Zaplaví mne vlna pocitů. Ale jeden znatelně převládá ty ostatní. Je to hněv! A tak si to začínám uvědomovat. Ta mrcha mi dala lék. Jaká drzost. Nemám svoji rychlost, hbitost ani zpestřené smysly. Jsem nicka. Obyčejný člověk. Momentálně se hnusím sama sobě, ale stále je tu něco, na co se upínají všechny mé emoce. Stále je tu Elena.

BULHARSKO 1490
Všude kam se podívám je pusto. Naše vesnice je bez života. Hbitě slezu z koně, na kterém jsem utekla z Anglie od toho strašného Klause. Zahalená v kápi prostupuji hustou temnotou až k prvnímu z domů naší vesnice. Nikde nikdo. Přemýšlím zda-li je to kvůli tomu, že je noc a nebo jsou možná oslavy ve vedlejší vesnici. Obě myšelnky zavrhnu ve chvíli, kdy spatřím krev na vstupních dveřích do našeho domu. Dojdu do pokoje, který, pokud si dobře pamatuji, je ložnice mé matky a otce. Hrůzou mi hlas uvízne v hrdle. Na posteli leží má matka celá od krve, rovněž tak můj otec a zbytek mé rodiny. Jsou mrtví. A já vím, že teď záleží na přežití víc než kdy jindy. Že to nesmím vzdát. Na útěku před Klausem jsem už docela dlouho a nevzdám se, ne potom co udělal mé rodině. Přáli by si abych bojovala, oni by to tak chtěli. Přijdu si jako lovná zvěř, která je každičký den zužována lovcem, co je jí stále blíž a blíž. Neustále se pohupuji na hranici života a smrti a to jen protože jsem se stala upírem. Pro mne nic jako nesmrtelnost neexistuje. Můžu zemřít ve zlomku vteřiny, tak jako moji milovaní, jestli to tak bude Klaus chtít. Ale jak se tak podívám na svoji zpustošenou rodinu vím, že chce abych trpěla. Smrt by pro mne byla vykoupením.

MYSTIC FALLS 2013

Jen co vyjdu z té ohavné budovy nazývané školou, všimnu si, že je krásný, bílý den. Když jsem byla upír tak sem si ničeho podobného nevšímala, ale teď... Jako by to pro mne mělo větší cenu. Přes opuštěnou silnici si to zamířím rovnou k penzionu Salvatorů. Když tam konečně tím pomalým, lidským krokem dojdu zabuším silně na dveře. Celkem mne zarazí, že to bolelo. Je to vskutku nezvyk nebýt upírem. Buším znovu, teď už druhou rukou, protože stále nikdo neotevírá. Až najednou...Mladý Gilbert se ukáže mezi dveřmi. Musel na mne být asi zajímavý pohled, protože sem na něj doslova civěla s otevřenou pusou. ,,Vždyť jsem tě zabila! Nemáš být teď náhodou v Zemi jednorožců na druhé straně, nebo tak něco?!" Vyhrknu na něj rozhořčeně. ,,Taky tě "rád" vidím." V jeho hlase je cítit silné pohrdání, které se mi vážně nelíbí, ale bohůžel jako člověk toho moc nezmůžu. Na malý moment zabloudím pohledem za něj a co nespatřím! Elena si to schází ze schodů přímo k nám. ,,Ty malá mrcho..." Vyjeknu najednou, ale přeruší mne :,,Katherine, už jsem ani nedoufala, že se tu ukážeš." Nasadí ten nejvíce povýšený výraz a já si najednou připadám úplně bezmocně. To je tady snad nějaká rodiná sešlost, nebo co? Pomyslím si, když za tou mrchou spatřím Damona. Tváří se poněkud zarputile. K mému překvapení přistoupí k Eleně a obejme ji ze zadu kolem pasu. Na což zareaguji :,,Věci se poněkud změnili, jak tak koukám." Damon se ušklíbne. ,,No to mi povídej. Slyším tvé srdce, dosud bych nevěřil, že nějaké máš." Život člověka je vážně těžký, ale ani přes to se nevzdávám. ,,No přišla jsem se zeptat tvé milé polovičky, kde vzala tu drzost a narvala mi lék do chřtánu!" Už přímo zuřím. ,,No řekněme, že už si byla upírem dost dlouho." Odvětí Elena výsměšně.
Damon se zatváří překvapeně nad jejími slovy a z toho plyne mé podezření a to, že se mu Elena nezmínila o tom, že objetovala svůj vytoužený lék na pomstu. ,,Ujasníme si pár pravidel. Takže, Katherine. Pokud ti to ještě nedošlo tak můžeš být do vteřiny mrtvá, takže bejt tebou bych nepokoušel nikoho z nás. Za druhé : Jdi se zahrabat do nějakého z horních pokojů a nevylejzej! A..." Pohledem sklouzne k Eleně. ,,My si promluvíme později, Eleno." Na nic nečekám a vrhnu se do dveří. Při své chůzy tvrdě narazím do Eleny, ale podle všeho to ani necítila. Být člověkem je na nic, pomyslím si.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak se bude Elena vyrovnávat s tím, že se musí o domácnost dělit
s Katherin?
A když už se konečně ukáže "Stefan".
Brzy začnou přípravy na vysokou, jak to Elena s Caroline ponesou?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj, takže toto byl 10. díl The Vampire Diaries Season 5 From Issie. Na další díl se můžete těšit již tento čtvrtek 1.8.2013.
Mějte se, Issie

Tak a jde se psát ...

29. července 2013 v 21:07 | Issie

Dokoukáníčko a jde se psát ...

Ahojky :) Právě koukám na The Vampire Diaries Season 4 :) (Už jsem se dostala od začátku až jsem) a musím říct, že mne to opáčko vážně baví! Jinak až dokoukám tenhle díl tak se vrhnu na psaní zítřejšího dílu TVD Season 5 From Issie.
Díl mám už z půlky hotový a promyšlený, ale stejně mne zajímá : Co by ste si rádi přečetly Vy v zítřejším díle?
Budu ráda za každé vaše přání a pokusím se s tím něco udělat :)
Issie


Hra Hádej kdo jsem ?

28. července 2013 v 9:47 | Issie

Hádej,kdo jsem.

Ahojky takže k blogovému výročí 1000 náštěv jsem se rozhodla udělat pro Vás takovou hru. Jde o to, že já se popíši jako nějaká postava z TVD a Vy budete hádat kdo jsem. Postav bude 10. Do komentářů napíšete vždy číslo a jméno. Např.: 2.Katherine Pierce, 6.Alaric Saltzman atd. Ten kdo bude mít první všechny dobře, vyhrál. A musíte napsat celé jméno postavy.

1)
 • Jsem menší postavy
 • Dělala jsem služebnou stará upírce
 • bratři Salvatorové mě znají
Kdo jsem?

2)
 • Mé děti jsou zrůdy
 • Má spoustu dětí
 • Jsem řarodějka
Kdo jsem?

3)
 • Stala jsem se upírkou proti své vůli
 • A přesto se líbím původnímu
Kdo jsem?

4)
 • Spousta lidí kolem mne umřela
 • Má rodina vždy lovila upíry
 • Kreslíval jsem
Kdo jsem?

5)
 • Na tomto světě jsem už vážně dlouho
 • Teda byl jsem dokud mě dvě osoby nezabili
 • Moji sourozenci tím chvíli trpěli
Kdo jsem?

6)
 • Má rodová poslupnost je prokletá
 • Často jsme my ..... využívané na oběti rituálu
 • Podle mne byla v 19. století vážně sranda
Kdo jsem?

7)
 • Začala jsem se starat o dětí své sestry
 • Pak jsem zemřela na rotiálu
Kdo jsem?

8)
 • Můj otec je řaroděj
 • Pomáhali jsme Elijahovi
 • Uhořel jsem
Kdo jsem?

9)
 • Občas mám období, kdy mi ani králíci v lese nestačí
Kdo jsem?

10)
 • Mojí touho bylo, stát se člověkem
 • Moji bratři to nechápou
Kdo jsem?


A na závěr? :)

Pod odpovědi napište do komentáře i odpověď na obrázek :3

IssieMrzí mě to, ale ...

25. července 2013 v 19:15 | Issie

Mrzí mě to, ale dnes nebude TVD.

Ahojky. Mrzí měto, ale jsem dnes u kamarádky (Vidíme se podruhé za tento rok a tak si toho máme spoustu, co říct) a tak se nezlobte, ale dnes povídku nepřidám. Navíc myslím, že by to nějakou tu "pauzu" chtělo (Aby jste se více těšili na další díl) Takže na další díl TVD Season 5 From Issie se můžete těšit v úterý.

Mrzí mě to, ale nemůžu pořád jen sedět za počítačem.

Issie

1000 návštěv!

25. července 2013 v 18:16 | Issie

Radost se násobí!

Ahoj. Jistě víte, že Vašemi komentáři u mých článků a všem co pro mne děláte mi vždy vykouzlíte úsměv na tváři. Ale dnes. když blog překročil 1000 návštěv Vám chci moc poděkovat.
A jako odměnu si můžeme zahrát nějakou hru. Co takhle "Hádej kdo jsem" ?

Hra spočívá v tom, že :
Já se nějak popíši (jako nějaká osoba) např. :
Jsem stará upírka,mám dvojnici.
Kdo jsem?

A vy do komentáře napíšete odpově'd. V tomto případě : ,,Katherine."

Souhlasíte??


Issie

Přání

24. července 2013 v 12:29 | Issie

Miliony fanoušků nebyli jediní, kdo Paulovi popřáli k včerejším narozeninám.

Ahoj. Dávám Vám se fotku, která pochází z instragramu. Je na ní Paul společně s Ninou a dortem! Pod obrázkem můžete vidět Niny popisek : ,,Všechno nejlepší, Paule Wesley. V tomhle týdnu je tolik narozenin, je to skvělý týden. Ps. GFY HaHa!" Je hezké, že na sebe myslí i mimo natáčení a tak je vidět, že to jsou praví přátelé.

Issie


B-Day

23. července 2013 v 12:13 | Issie

Happy Birthday, Paul Wesley!

Ahojky, jak jistě víte, tak dnes slaví narozeniny herec jménem Paul Wesley, který v TVD hraje roli Stefana Salvatore. Dnešní narozeniny jsou již jeho 31. A tak mu za blog, za sebe i za všechny ostatní přeji všechno nejelpší.Issie

The Vampire Diaries Season 5 - Part 9

23. července 2013 v 0:02 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
V minulých dílech jste si mohli přečíst :
 • Vášnivá scénka mezi Jeremym a Bonnie
 • Damonova zpověď do deníku
 • Tylerovo dopis pro Caroline

The Vampire Diaries Season 5 From Issie

Jen co to dočtu, mi slzy začnou polévat tváře. Jak je to možné? Jak mi to mohl udělat? Ptám se, ale marně. Jen naivně čekám na odpověď z venčí i když moc dobře vím, že nepřijde. Tentokrát jsem v tom sama, už není nikdo kdo by mne z toho vytáhl. Nikdo, kdo by o mne stál. Najednou mám náladu ledatak na to, vytáhnout zmrzlinu z mrazáku a zahrabat se do postele a pustit si třeba ... Zápisník jedné lásky. A přemítat si vše co jsem s ním prožila. Kdyby jsem teď měla jedno přání, přála bych si, aby jsem ho nikdy nepotkala. Protože, kdyby nebylo našeho shledání, nebylo by teď ani téhle bolesti. V posteli strávím téměř celý den. Až do chvíle, kdy mi zavolá Elena. ,,Ahoj,Eleno. Víš moc ráda bych ti poradila s tvými milostnými problémy, ale momentálně se nezmůžu ani na to, abych tě přesvědčovala, že Stefan je ten pravý." ,,Co? Ne. Eh.. Dobře. A co se děje? Zníš rozrušeně." Co bych jí na to měla odpovědět? Že měla pravdu? Že si můj kluk... teď už bývalý kluk našel jinou? Těžko! A tak jen odvětím : ,,Nic, ale hodila by se mi tady kamarádka." Neudržím slzy. ,,Můžeš prosim tě hned teď přijet?" ,,Jistě, Caroline. Hned jsem tam." Zaplaví mne vlna úlevy. Za chvíli tady bude Elena a všechno bude v pořádku, protože s ní je vždycky všechno v pořádku. Kdyby jsem to říkala nahlas určitě by to znělo zoufale, pomyslím si. Z myšlení mne vytrhne klepání na dveře. Že by tu byla Elena tak rychle? Když otevřu dveře, nestačím se divit. ,,Zdravím, má lásko." ,,Klausi, co tady děláš?" ,,No...Myslel jsem, že po té záležitosti v podniku, který nazýváte Grill si musíme vyjasnit pár věcí." Cože??!! Vskutku chce teď mluvit o tom, že čeká s tou prašivou vlkodlačicí dítě? Teď, když mám zlomené srdce? ,,Věř mi, že vážně nemám náladu ani dost sil na to, abych tě mohla nějak trefně odpálkovat." Prohodím skrze zaťaté zuby. ,,Tak to nedělej." ,,Prosím." Když se na něj tak zadívám, vidím ryzí sílu a odhodlanost, ale moc dobře vím, že pod tou tuhou slupkou je pouze touha nebýt sám. ,,Dobře. Tak pojď dál. Ale za chvíli tady bude Elena." Zadívá se na mne pohledem, ze kterého mám najednou husí kůži. ,,Děkuji." Nevím jak, ale vím, že to myslí upřímě. A toho si cením. Nějakou dobu se rozhlíží po mém obýváku, ale když mu oči spadnou na DvD přehrávač, nezadrží smích. ,,Zápisník jedné lásky? Zmrzlina na stole? Hele Caroline, já vím, že nejsem asi zrovna ten, komu by jsi chtěla říct co se děje. Vím, že si myslíš, že nedokážu cítit. Ale nemohla by jsi to všechno na chvíli hodit za hlavu a říct mi, co se stalo?" Chci mu to říct, vážně chci, ale něco mě zarazí. Něco jako slabý hlásek uvnitř mne. Hlásek, který křičí ať to nedělám, že to je stále ten samý Klaus co zabil Tylerovu matku, Jennu, Elenu... Ale má touha svěřit se někomu je silnější. ,,Jde o Tylera. Nikdy se sem nevrátí. On ... Našel si jinou. Asi nějakou vlčici, co já vím. Prostě jsem pro něj byla už jen opotřebované zboží." Ani tentokrát slzy nezadržím. ,,Tohle neříkej Caroline! Ty nejsi opotřebované zboží, jsi jedinečné. Tyler je hlupák, protože jenom hlupák může nechat samotné něco tak dokonalého jako jsi ty. Vím, že mi to asi nebudeš věřit, ale je mi to líto. Ne kvůli jemu, ale kvůli tobě. Tohle si si nezasloužila. Zlomené srdce si nezaslouží nikdo." Dívám se na něj a nechápu, kde se to v něm vzalo. Tolik pochopení, porozumění.To jsem byla vážně celou tu dobu tak slepá? Přehlížela jsem to a nebo to tam až dosud nebylo? ,,Klausi, nenávidím ho! Nenávidím ho, za to, co mi udělal." ,,Já vím, to bude dobré zlato." Najednou mne pevně obejme a já neucuknu, protože přesně to teď potřebuji. ,,Nenávidíš mě?" Vyhrknu najednou. ,,Protože já ho nenávidím za to, že mne jen tak nechal odejít, že jsem pro něj přestala existovat. Ale úplně stejně jsem se já chovala k tobě. Je moné, že mě také nenávidíš?" Teď už brečím vážně hodně. Chvíli mlčí. Jen tupě zírá do kouta na protější straně pokoje, ve kterém se právě nacházíme. ,,Ne, nikdy nebudu schopný nenávidět tě." Vychrlí ze sebe najednou. ,,Vždy tě budu jen milovat."
Dodá po pár minutách. A já ž opravdu nevím co říct, a vím, že tady slova nestačí. A tak se to stalo. Políbila jsem ho. Ale nebylo to nějaké emotivní, plné vášně či chtíče. Byl to spíše polibek něhy, vděku a zalíbení. ,,Ukážeš mi svět, tak jak si sliboval?" ,,Jistě, jen co budeš připravená. Caroline, není nic co bych ti nedopřál, nic co bych pro tebe neudělal. Ale nic z toho nemá smyls dokud ho budeš milovat." ,,Nejsem si jistá jestli ho někdy přestanu milovat. A proto mne musíš nechat jít, Klausi. Potřebuji čas, hodně času. A pak jednou, možná za pár let...Až budu připravená. Mi ukážeš New Orliens, protože pokud to ještě nevíš, tak je to město umění, hlavně hudby." Usměju se. A je to upřímný úsměv. ,,Cokoliv si přeješ." A hned potom, co ta slova vypustí z úst, zmizí někde za verandou mého domu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bude mít snad Caroline výčitky z polibku, který se odehrál mezi ní a Klausem?
Podělí se o tom s někým, nebo to bude tajemství?
A jak se dále bude vyvýjet vztah mezi Elenou a Damonem?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tak toto byl již 9. díl Tvd Season 5. A to jen díky Vám mne baví to psát! Jste prostě úžasní a dělá mi strašnou radost, že si mé povídky čtete.
Takže na viděnou u dalšího dílu. Již tento čtvrtek 25.července.
Mějte se Krásně!
Issie

Léto

22. července 2013 v 10:43 | Issie

Prázdniny ... A tak obecně.

Ahojky, lidi. Máme prázdniny (konečně a už nějaký ten pátek) Tak jak je trávíte? Já osobně jsem už stihla stanovat, být v Turecku a trávit dny s kámoškou. Jak jste na tom Vy? Zažíváte prázdninovou nudu, díky, které se už těšíte do školy? A nebo na opak?

Issie

Psala jsem a psala...

20. července 2013 v 12:27 | Issie

Nešlo to nechat jen tak rozepsané!

Ahoj. Dnes se Vám hlásím tak pozdě, protože jsem vstávala teprve před chvílí. No příčiny to má prosté. Kolem desáté večer jsem si začala říkat, že by jsem se mohla pustit do psaní TVD Season 5. A tak jsem zamířila do kuchyně a udělala si caffe. No popravdě řečeno ... jsem to neměla dělat. Samozřejmě, že jsem Vám napsala již 9. díl TVD Season 5 From Issie, ale pka jsem nemohla ještě jakou dobu unsout...

A na co se můžete v úterním díle těšit?

Jak jsem řekla... Psala jsem celkem dlouho, protože jsem se snažila vymyslet děj tak, aby vyhovoval všem, ale nebyl nějak moc vyhrocený či uspěchaný. Můžu Vám prozradit, že 9. díl pojednává o tom, jak se Caroline vyrovnává s dopisem od Tylera ... A řekněme, že jí někdo s tím vyrovnáváním pomáhá ...
Tento díl jsem napsala téměř celý podle Vašich požadavků .. takže doufám, že budete spokojení! :)

Že by nová láska?

A na co se můžete těšit v průběhu příštích několika dílů?
 • Dramatický příchod na VŠ
 • Vzájemné sympatie určitých postav
 • Elena si vyjasní co doopravdy chce! A nebo ne?
 • V Mystic Falls se ukáže někdo z minulosti bratrů Salvatorů a opravdu to nebude příjemné shledání. Ale mohlo by napomoci našem hrdinům odhalit skutečnou identitu "Stefana".
 • Nyní už lidská Katherine nás provede svým dosavadním životem. Dozvíme se něco z její minulosti.

Ten pravý děj teprve začíná!

To co se v TVD Season 5 stalo doposud je jen slabý odvar toho, co se tam bude dít teď!


Issie