The Vampire Diaries Season 5 - Part 8

18. července 2013 v 13:58 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
V minulých dílech jste si mohli přečíst :
O vášnivém setkání mezi Jeremym a Bonnie
O Damonových myšlenkách zapsaných v deníku.

The Vampire Diaries Season 5 From Issie

Mystic Falls 1864
Je mi to jasné. Všechen ten čas, který jsem promrhal láskou k ní, byl zbytečný. Byla to pouze hra, hra, ve které Katherine určuje pravidla. A já i Damon jsme byli pouze její loutkou. Jak je tedy možné, že ji stále miluje? Cožpak se neponaučil? To mu její ostré špičáky a oči podlité krví nepročistili pohled na věc? Vím, že ne. A stejně tak dobře vím, že bratr, kterého jsem miloval a znával je nadobro pryč. Je jí posedlý! Nezajímá ho vůbec nic, jen její olivová kůže, plné rty a oříškově hnědé lokny. Jistě, jistě. Stále k ní něco cítím, ale můj cit není tak silný jako Damonův. Už to není ten spalující žár, jako kdysi býval. Už to není touha, protože jsem zjistil, že touha po Katherin ničí. Ničí vše co jí přijde do cesty. Morální zásady, rodinu a dokonce i sebestředné myšlení. Naprosto Vás změní. Před několika týdny byl v našem městě pohřeb. A já jsem si celou tu dobu co jsem tam stál představoval, že v rakvi leží Damon. Bratr, kterého jsem ctil, respektoval a miloval. I když stál po celou dobu vedle mne, připadalo mi, že to je někdo jiný, někdo zaslepený láskou k upírovi. Moc dobře vím, že upír dokáže člověk ovlivnit. Udělala to i mě?Přinutila mne aby jsem se do ní zamiloval? Protože si neumím představit, že jsem byl tak slepí a miloval ji doopravdy. Ale čím jsem si jistý, je, že Damona ovlivňovat nemusela. Zobe jí z ruky i tak. Katherin není první Damonovou "dívkou" , ale je první, se chová tak ... Zamilovaně. Když jsme byli mladší chodil potají za jednou dívkou z vedlejšího města. Scházeli se každý den o půlnoci u mostu Willow Creek. A já jako správný bratr držel jazyk za zuby a nic jsem o tom otci neřekl. Ani slovo. Poté, ale vtrhli do jejich města vojáci Unie a pozabíjeli skoro všechny obyvatele. Včetně Damonovi dívky. Od té doby jsem ho neviděl aby něco obětoval kvůli ženě. Většinou chodil s ostatními vojáky za děvčaty pro malé pobavení, ale to bylo vše. Až do teď. Až do doby kdy se před naším domem objevila dívka, tedy žena s kůží v barvě oliv, rudými rty, oříškově hnědými vlasy, které jí spadali ve velkých loknách na záda a očima tak velkýma, že by se v nich dalo utopit. Žena jménem Katherine Pierce. Na první pohled mne upoutala a věděl jsem, že není obyčejná, ale ani v tom nejhorším snu by mne nenapadlo, že to je upír. Krvesající zrůda. Ale na to aby jsem upozornil svého bratra bylo už příliš pozdě. Miloval ji tak moc, že mu bylo jedno čím je. A proto mne asi bude navždy nenávidět. Protože právě kvůli mne je teď mrtvá. Já a můj bratr máme před sebou věčnost. Věčnost, kterou nám zařídila Katherin, když nám podstrčila její krev a následně nás zabil náš vlastní otec. Věčnost, kterou jsme odsouzeni strávit jako upíři.

Mystic Falls 2013
Probudí mne slunce dopadající na mou postel oknem, které jsem kdysi pomalovala barvami na sklo. Chvíli to trvá než se odhodlám vylézt z té vyhřáté postele do nového dne. Ale nakonec mne přiměje zvuku zvonku. Když seběhnu po schodech dolů zjistím, že za dveřmi nikdo není a tak už se chystám dveře opět zavřít, když si všimnu obálky, která leží těsně před prahem. Uchopím ji roztřesenýma rukama a odnesu ji do svého pokoje. Vše dělám tak pomalu. V koupelně strávím dobrou hodinu a v kuchyni další půl hodiny. Jen aby jsem oddálila chvíli, kdy budu muset obálku otevřít. Po nějaké době mne, ale zvědavost přiměje jít do mého pokoje a obálku otevřít. Stojí tam :

Drahá Caroline, Z počátku doufám, že se máš jak nejlépe to jen jde. Protože já ano. Bylo by ode mne troufalé ti napsat, kde jsem, či co dělám? Doufám, že ne. Už je to dlouho dobu co mne Klaus vyhnal z města a za ten čas se toho tolik stalo. Sice jsem byl stále na útěku, ale i když mi šlo o život, stále jsem myslel na tebe. Až do chvíle, kdy přišla ona. Vážně mne to moc mrzí, ale ... Byla jsi tak daleko ode mne. Prostě jsem potkal jednu dívku, není důležité jak se jmenuje, či co je zač. Důležité je, že ji asi miluji. Ale na druhou stranu miluji stále i tebe. Přečetl jsem si tvé zprávy. Že se mohu vrátit zpět do Mystic Falls. A proto ti píši. Protože já už se vrátit nechci. Ne, že by jsem nechtěl strávit nesmrtelnost po tvém boku, ale za tu dobu, kdy jsem byl pryč a ty daleko ode mne, jsem se stal úplně někým jiným. Bojím se, že by jsi mne ani nedokázala milovat. Kdyby jsi mne poznala teď, ale ona to dokáže. Asi je ta pravá. Moc mi na tobě záleží a proto doufám, že si najdeš někoho jiného. Někoho, pro koho budeš celý svět. Protože ty si to zasloužíš, Caroline. Ty si zasloužíš všechnu radost a krásu světa. Škoda jen, že jsi ti ji nemohl nabídnout já. Každý den vzpomínám na to jak si mi po mé přeměně pomáhala a jak jsem se do tebe díky tomu začínal pomalu zamilovávat. Vzpomínám si, že jsem tě miloval tak moc, že jsem byl za tebe ochoten zemřít. Ale to vše je už jen matná vzpomínka.Skutečnost je teď jiná. A ty se s tím musíš vyrovnat, my oba musíme.

Takže asi poslední miluji tě, Sbohem. Tyler.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak se Caroline vyrovná s Tylerovým dopisem?
Jak se Elena vyrovná se svými city.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tak toto byl 8. díl z TVD Season 5 From Issie. Na další díl se můžete těšit 23.7.2013 Tudíž příští úterý.
Mějte se, Issie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stelena or Delena

Delena
Stelena

Komentáře

1 Veu Veu | 18. července 2013 v 14:05 | Reagovat

úžasný :3

2 katka219 katka219 | Web | 18. července 2013 v 17:03 | Reagovat

Ahoj:) Ráda se spřátelím! Tvůj blog se mi moc líbí a tuhle krásnou ffku už mám rozečtenou:)

3 fanfiction fanfiction | Web | 18. července 2013 v 20:06 | Reagovat

[2]: Ahojky, dobře :) Zapiš si mne mezi affs :) Já už si tě tam dám :) Jé děkuju, jsem ráda, za každé nové čtenáře.

4 Katty Katty | Web | 18. července 2013 v 20:16 | Reagovat

:3 chudinka Caroline! ale na druhou stranu: hm.. šance na Klaroline? :D Miluju tvoje povídky!!

5 fanfiction fanfiction | Web | 18. července 2013 v 20:31 | Reagovat

[4]: Co se týče Klaroline ... Můžu prozradit, že malá šance tady je. Děkuju :3 Lidi, Vy ani nevíte jak si Vás vážím. Toho, že čtete mou práci. :)

6 Monika Monika | 19. července 2013 v 16:06 | Reagovat

Krásný, krásný, krásný :')) Tenhle díl se mi obvzlášť líbil :3 Že by Klaroline?... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama