The Vampire Diaries Season 5 - Part 6

9. července 2013 v 18:53 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
¨
V minulých dílech ste si mohli přečíst :
O Eleniných citech.
Rozhovor mezi Klausem, Elenou a Caroline.

The Vampire Diaries From Issie

Tohle je špatný, hodně špatný. Hlavou mi víří tolik myšlenek. Ale jedna jediná se stále vrací. A to ta, že jsem Silasův stín. Ale když tak přemýšlím, dá se mu vůbec věřit? Celou tu dobu se vydával za někoho jiného, a najednou by ukázal svou pravou tvář? Tomu nevěřím. Ale přesto se bojím. Co by to znamenalo? Že snad nejsme s Damonem bratři? Že jsem nebyl stvořen, tak jak si pamatuji? Co jsem vůbec zač? Jsem skutečně Stefan Salvatore z Virginie?
Ať to je jakkoliv tak na tom teď nesejde. Protože jsem zavřený v nějaký kovový rakvi a mířím na dno oceánu.
Nebojím se o sebe, i když by to v tuhle chvíli bylo celkem samozřejmé. Já se bojím o Elenu, Caroline a překvapivě i o Damona. Protože, kdo ví, co Silas udělá? Kdo ví, co má v plánu? Všichni budou na tom, že je pohřbený v lese, a že ten kdo s nimi mluví jsem opravdu já. A mé právé já tady bude zavřené navěky spolu s veškerou nadějí, že by mohla být Elena opět má.
Ihned potom co vůbec dovolím, aby mi tato myšlenka prolétla hlavou, se zarazím. Protože Elena nebude moje, vybrala si Damona a mým úkolem je nechat ji být, protože to tak chce. Po chvíli mě začne bolet i samotné přemýšlení, protože ta voda je strašně studená. Nemám vzduch. Kdybych byl člověk, tak bych byl už hodinu mrtvej. Ale já místo toho, abych naposledy vydechnul jako by tomu bylo u člověka, budu ještě několik let přežívat v téhle podobě. A jak mé tělo začne důsledkem toho, že nebudu mít přísun krve, vysychat, nebudu mít ani malinkou šanci dostat se odtud. Přestože má síla je nadlidská, tlak, který působí na víko rakve je ještě větší. A tak jen zavřu oči a vzpomínám. Na její sladký úsměv, zářivé oči, krémovou barvu kůže, smích, ustarané vrásky, její lásku. Vzpomínám na Elenu.

Ležím na posteli a přemýšlím. Přemýšlím o všem co se za poslední dobu událo, o všem co jsem spáchala. O tom, že už se mi i příčí nazývat se Elenou Gilbertovou, protože ta dívka by nikdy neudělala to co jsem udělala já, ta dívka by nebyla schopna vzít někomu život. Ale ta dívka už zhřejmě zemřela. Zemřela pro svého přítele. A to co se z ní stalo poté, to už jsem já.
Přijde mi to zvláštní, to, že už jsem si takovou dobu nepsala deník. To, že jsem od té doby co jsem upírem nevzala papír a pero do ruky a nepsala. A tak to chci teď napravit, proto držím v rukách naprosto nový deník, který se chystám pošpinit mojí neblahou minulostí, současností a budoucností. Tak začneme.

Vlastník deníku : Elena Gilbertová ... No ehm.. Alespoň to, co z ní zbylo
Rok deníku : Od 2013 do : Možná nekonečnosti


Hned jak to dopíšu vím, že to asi nebyl zas tak dobrý nápad jak se mi zdálo. Ale možná, že právě psaní deníku je to, co mi pomůže. To, co mi pomůže se znovu najít, znovu se cítit ... svá.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaký pak bude Elenin první zápis do deníku?
Kdy se zjeví sám Silas?
A bude Damon schopný se vyrovnat se skutečností, že svou lásku nemá ani zdaleka tak jistou jak si myslí?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto byl 6. díl The Vampire Diaries Season 5 From Issie. Na další díl se můžete těšit 11.7. tudíž tento čtvrtek.
Issie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Stelena or Delena

Delena
Stelena

Komentáře

1 Monika Monika | 9. července 2013 v 19:10 | Reagovat

Chudák Stefan no... Každopádně se Silasem to bude taky zajímavé :O :D
Krásný díl ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama