The Vampire Diaries Season 5 - Part 5

3. července 2013 v 21:42 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
V minulých dílech jste si mohli přečíst :
Vášnivou scénku mezi Damonem a Elenou
Jeremyho návrat
Rozhovor mezi Caroline a Elenou

The Vampire Diaries From Issie

,,Dámy, zdravím Vás." Prohlásí s nefalšovanou radostí. ,,My o vlku a vlk si to nakráčí do dveří." Vytrousím z polozavřených úst. A on mi jako správný gentlman odpoví pouze úsměvem. ,,Upřímě řečeno, Caroline. Čekal bych, že tu budeš sedět s Tylerem a ne s mladou upírkou, která konečně zapla své emoce." ,,No víš, věci se trochu změnili." Řekne klidným, vyrovnaným hlasem Caroline a já nemohu uvěřit, že je to stále ta samá dívka, která tady před chvílí brečela. ,,Když jsme u těch změn...." Promluvím. ,,Mám pro tebe překvápko, Klausi." ,,Eleno, Eleno, nic co mi chceš nabídnout mě nemůže překvapit. Ale notak, do toho." ,,Vskutku?" Opáčím. ,,A co takhle možnost vytvářet nové hybridy?" ,,Nemožné!" Sykne Klaus, ale v jeho tváři se zračí zájem. ,,No řekněme to takhle. Naše malá Katherine čistou náhodou vypila lék." Caroline mi věnuje nechápavý výraz,ale Klaus spokojeně sepne ruce v pěsti a odpoví : ,,Dobrá práce."
,,A jakto, že nejsi v New Orleans?" Chvíli to trvá, než se Caroline dočká odpovědi. ,,No řekněme, že každý má teď nějaké starosti. A ani já natom nejsem jinak. Takže jsem tady aby jsem si odpočinul od čarodějek, které mě nutí plnit jejich příkazy." Obě se s Caroline zatváříme překvapeně, ale na Carolinině tváři není jen překvapení emocí, která tam pulzuje. Je tam i znepokojení a možná i strach. Když si Klaus všimne našich výrazů vypáčí ze sebe : ,, Ale to je dlouhý příběh. Plný bratrů s vydinami o rodině, naivnímu upírovi a těhotné vlkodlačici." Tak a teď je náš údiv ještě větší! ,,Těhotné vlkodlačici? Bratrovi s vydinami? Co to tu plácáš?" Vyjede Caroline na Klause. ,,Drahá, není proč se znepokojovat. Jak jsem řekl, je to na dlouhé vyprávění." ,,Buď v klidu, já mám čas." Odvětí Caroline drze. ,,Umíš být pěkně umíněná, když chceš." Čekala by jsem, že bude Klaus naštvaný, ale on tuto větu pronesl v takovém klidu, že mě to až zaskočilo.
,,No tak, já myslím, že půjdu. Každopádně doufám, že si to tady pořádně vyříkáte a neuděláte žádnou hloupost." Vložím se do konverzace. ,,Ale Eleno, vždyť jsme si ani pořádně nepromluvili." ,,Za to poděkuj tvému původnímu přítelovi." Odpovím a to už se zvedám ze židle. ,,Děkuju, Eleno, za všechno." Špitne Klaus směrem ke mě. Odpovím mu pouze kývnutím hlavy.

Když se konečně doplazím domů, přivítá mě zajímavá vůně. Vůně, kterou jsem už dlouho necítila. Je to člověk, a tím člověkem je můj bratr. ,,Ahoj, konečně jsem tady. Jeremy, je mi líto, že jsem odešla, ale teď máme spoustu času si všechno povědět." ,,To je v pohodě Eleno, já jsem si tady zatím pročítal strarý Salvatorovic deníky. No musím uznat, že na Gilbertovi blázny nemají." Oba se srdečně zasmějeme.
,,Jo a Eleno, prosímtě, neviděla jsi Stefana? Potřeboval bych s ním mluvit." No jo Stefan, kde může být? Už nějakou dobu se tu naukázal. Až teď jsem si uvědomila, že jsem mu zlomila srdce. A nejen to. Já jsem ho poté naprosto ignorovala. ,,Haloo...Eleno!?" ,,A-A-Ano?... Jeremy, já nevím." ,,Co tě trápí? Víš, že mi to můžeš říct. My tu jsme jeden pro druhého, teď už jo. Svěři se mi." Chvíli váhám, ale nakonec přece jen spustím : ,,Jer, já nevím. Je to všechno, všichni lidé v mém životě. To s jakou vervou se řítí a já si připadám, že je nemůžu zastavit. Víš, když si tady nebyl. Hodně lidem sem ublížila. Hlavně Stefanovy. Já no ... Vybrala jsem si Damona, ale bojím se, že to nebylo správné. Miluju ho, to ano. Ale Stefana taky. Jeremy, co mám dělat?"
,,Eleno, víš, za normálních okolností bych ti asi neporadil, ale teď ti něco povím. Nesmíš myslet, to prostě nejde. Musíš jít za svým srdcem. A když ti tvé srdce ukazuje dvěma směry, musíš jít tam kam skočilo jako první. Vím, že to co ti teď řeknu se ti asi nebude líbit, ale ty a Stefan. To je něco ... Něco z čeho vyzařuje všechno potřebné. Láska, vášeň, touha, ale i obětavost a pochopení. Vím jak se teď cítíš. Když jsem poznal Vicky nedokázal jsem myslet na nic jiného, jen na ni. Tak jako když si ty poznala Stefana. Ale potom, když byla Bonnie slabá a já jí začal pomáhat s kouzli jsem si uvědomil, že ona je ten pravý člověk pro mě, že jí potřebuju. Ale vždy když jsem byl s ní tak jsem myslel na Vicky. A to je špatné. Bylo to nefér vůči Bonnie, vůči mě. A trvalo dlouhou dobu než jsem si uvědomil, že ji skutečně miluju. Že Bonnie je ta pravá. Takže je na tobě jak to cítíš. Jak to chceš. Ale své rozhodnutí musíš učinit rychle a jednou provždy, protože jinak se budou trápit. Oni oba budou trpět"
Nedokážu si to vysvětlit, ale při těchto Jeremyho slovech brečím, já prostě vím, že je něco špatně, a vím, že bude těžké to napravit. ,,Děkuju, Jeremy, tak moc." Něžně mi utře slzy z tváře a políbí mě na čelo. A já vím, že přesně tohle potřebuji. Mého milujícího bratra. Svalím se mu do klína a zavřu oči. Vzpomínám. Vzpomínám na vše co jsem prožila jak se Stefanem tak s Damonem. A při těch obrazech, které mi naskakují před očima nepřestávám brečet. Jsou to obrazy jako když jsem poznala Stefana na hřbitově, když držel při mě po celou dobu mého rozhodování, když jsem ho poprvé políbila, když jsme spolu poprvé strávili noc, když jsme Společně hledali lék. Ale také vzpomínám na Damona, na jeho smysl pro humor, neustálý pocit nečekanosti, který jsem zažívala zas a znovu když jsem s ním byla. Na jeho modré oči. Vzpomínám a vím, že nejsem jako Katherin, která si s nima hrála v roce 1864, která je měla oba pod palcem. Nejsem jako ona. Já jsem mnohem, mnohem horší.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak se Elena bude vyrovnávat s vědomím, že Stefanovy zlomila srdce?
A kdy zjistí, že se Stefanem není něco v pořádku?
A bude skutečně schopný si Jeremy nechat Bonniino tajemství pro sebe?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto byl 5.díl The Vampire Diaries Season 5 From Issie. Po tomto díle bude nasledovat rekapitulace všech stávajících dílů (5).
A co se týče TVD S.5 nyní přes prázdniny tak se nemusíte vůbec bát, ba naopak! Díly budu přidávat místo 1x týdně 2x týdně! A to v úterý a ve čtvrtek.
Takže na další díl se můžete těšit již zítre 4.7.2013.

Issie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 3. července 2013 v 22:10 | Reagovat

Úžasně dlouhý, takže se to krásně četlo %) Fakt moc pěkný! :))
Aspoň že se ten Jeremy vrátil :)
A přidávání dílů 2x týdně? %) Tím líp, aspoň budu mít co číst :) :P

2 Anette Anette | Web | 3. července 2013 v 22:28 | Reagovat

[1]: Děkuju :) No prozradím jen, že se děj v příštích dílech bude stáčet z pohledu téměř každé postavy! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama