The Vampire Diaries Season 5 - Part 4

20. června 2013 v 18:51 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5

V minulých dílech jste mohli přečíst :
Vášnivou chvilku mezi Elenou a Damon. Jeremy přišel do domu Salvatorů.

The Vampire Diaries From Issie

Jen co ji zaslechnu rozběhnu se ke dveřím. A tam ... vskutku ... stojí Jeremy. ,,Já to nechápu, jakto? Jakto že jsi tady, naživu?" Následuje dlouhá odmlka, ale poté Elena pokračuje : ,,Bonnie nezvládla dát oponu opět nahoru?" Možná, že kdyby jsem byl v tento okamžik pouze člověk a ne upír nevšiml by jsem si slzy, která se Jeremymu vykutálela z oka. Ale hned poté co se podívám na Elenu zjistím, že jsem vskutku jediný kdo tu slzu zpozoroval. ,,Ne, zvládla to. A udělala něco navíc. Ona ... Ona mě přivedla zpět, Eleno." Eleninu tvář polévá najednou hotové moře slz, slz, které tu už dlouho nebyli, slz radosti. Přistoupí k tomu hnědovlasému, teď už živému, bývalému lovci upírů a pevně ho obejme. A trvá vskutku dlouho než ho zase pustí.
,,Eleno, mám trošku problém." ,,Jaký, Jeremy?" ,,Mhmhm... Jsem tak trochu bezdomovec." V tu chvíli se už Elena směje od ucha k uchu i přesto, že vzpomínka na to jak zapálila Gilbertovic dům spolu se vzpomínkami a Jeremym není příliš úsměvná. ,,Pojď dál." Navrhnu mu. ,,Zaber si nějaký z horníh pokojů a buď tu jako doma." ,,Elena se teď totiž někam chystá, ale jakmile se vrátí bude se ti plně věnovat!" Prohlásím s omluvným a zároveň výsměšným výrazem ve tváři. A to už vláčím Elenu z domu. Zmítá se, hází sebou jen aby mohla být se svým malým bráškou. ,,Klid, on už nikam neodejde. Povíte si všechno večer, ano?" Snažím se jí uklidnit. A očividně se to daří. ,,Damone, mohl by jsi mě prosímtě odvést do toho Grillu? Už tak mám strašně velké zpoždění." ,,Bude mi potěšením." Prohlásím s předstíraným italským přízvukem. Na což Elena zareaguje srdečným smíchem. ,,Tak jsme tady, MyLady." Vyskočím z auta a otevřu jí dveře. ,,Oh děkuji pane Salvatore. Mé srdce je navždy vaším sluhou a dlužníkem." Po této větě mě políbí a zmizí v kamenné budově nesoucí název : Mystic Grill.

Jak tak vcházím do dveří a procházím kolem kulečníku, který obklopuje menší skupinka kluků tak zaslechnu jak Caroline nedočkavě bubnuje prsty do stolu. Jsem si jistá, že už zpozorovala, že jsem uvnitř. ,,Eleno, tady." Jen co ji zaslechnu, ihned mířím na místo odkud se hlas ozval. ,, Ehm...Promiň, vím, že jdu pozdě, ale poprvé za dlouhou dobu jsem byla s Damonem sama." Když to řeknu, přijde mi to jako lež. Ale něco uvnitř mě mi říká, že to lež není. Vybrala jsem ji ho! ,,Ne, to je v pohodě. Ale musím ti něco říct!" ,,Ano Caroline? Povídej, o co jde?" Caroline se na chvíli odmlčí, ale poté rázem okračuje. ,,No, ehm... jde o Klause. On .. Dovol Tylerovi vrátit se do města!" ,,Ale to je skvělé, Caroline, mám z toho radost!" Prohlásím a teď to myslím opravdu vážně, protože když mám právo na lásku já, ta, která zničila tolika lidem život, tak ho musí mít i Caroline, ta, který chce pro ostatní vždy jen to nejlepší. ,,No, já nevím. Volala jsem to Tylerovi snad 1000x, ale ani jednou mi to nezved. Pokaždé to spadlo do hlasovky." Řekne a na její tváři se zračí obavy. ,,Myslíš, že už o mě nestojí? Že už si za tu dobu ve vyhnanctví našel jinou?" Špitne smutně a přitom jí vytrysknou slzy z očí. A já nevím co říct, protože právě to si myslím. Vím, že je to ode mne hnusné, ale co když je to tak? Co když ji za tu dobu vskutku nahradil? Hlavou mi poletuje tolik myšlenek, ale řeknu jen : ,,To by snad neudělal ne?" ,,Snad." Odvětí Caroline. ,,A je tu ještě něco. Když mi to Klaus říkal, tak jsem si chvílema přála aby to nebyla pravda. Víš, přijde mi, že se změnil. Nebo, že se o to alespoň snaží. Vím, že způsobil smrt tolika lidí, ale myslím si, že je v něm i přesto všechno stále něco dobrého." ,,Ano, Caroline. Je v něm něco dobrého, a to něco je jeho láska k tobě." Ihned jak to dopovím, vidím jak si to Klaus nakráčel do dveří.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S jakými zprávami přijde Klaus tentokrát? A jak bude probíhat Eleny rozhovor s jejím opět živým bratrem Jeremym?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Toto byl 4. díl The Vampire Diaries Season 5 From Issie.
Vím, že byl kratší, než díly předchozí, ale jelikož se teď balím na dovolenou tak nemám moc času. S tímto tématem je i společné mé oznámení a to to, že od víkendu nejspíše od neděle tu 12-16 dní nebudu. Takže to s povídkami nevypadá superově, ale nezoufejte po dobu mé nepřítomnosti budu pilně psát a hned jak přijedu Vám sem nám dvojitou dávku povídek! :)
Issie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 21. června 2013 v 15:23 | Reagovat

Jé :) Zase krásný!:))... A že by 'Klaroline'...? :P Uvidíme:)
Jinak si tu dovolenou pořádně užij ;)

2 Anette Anette | Web | 21. června 2013 v 18:51 | Reagovat

[1]: Jé to mě moc těší :) Uvidíte :p Jen mě mrzí, že tento díl je tak krátký, ale teď budu hodně psát, takže Vám to vynahradím! :)
Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama