The Vampire Diaries Season 5 - Part 3

13. června 2013 v 19:20 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5

V předchozích dílech :
,,Ochráním tě, to ti slibuji." S těmito slovy jsem vyběhl z jejího lože aby jsem zjistil co se venku děje. Nestačil jsem ani seběhnout shody když už jsem slyšel jak někdo klepe na dveře.

The Vampire Diaries From Issie

K mému překvapení to byl Johnathan Gilbert. Než jsem ho vůbec stihl pozdravit všiml jsem si věci, která se mu podivně třepotala v ruce. Byl to kompas, avšak místo toho aby ukazoval na sever jak je od běžného kompasu očekáváno jezdila jeho ručička po obvodu jako zběsilá. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem si přece jen vzpomněl. Jednalo se o vyhledávač upírů. O věc, která by mi mohla vzít mou lásku. Nevěděl jsem co mám dělat. Nejdříve jsem div Stefana nedonutil k přísaze, že neprozradí Katherinino tajemství a teď? Stojím tady, mlčky, a čekám co se bude dít. Jestli ji zajmou a odvlečou a nebo si jí nevšimnou. Moc dobře jsem věděl, že musím nějak zasáhnout, protože ručička ukazovala na shodiště vedoucí do lože dívky, kterou nadevše miluji, dívky, která ač se zdá být jakkoliv monstrem je ve skutečnosti zranitelná a plachá osoba. ,,Upír, tady, poběžte sem, potřebujeme posily!" Zakřičel najednou Johnathan. Nevěděl jsem co mám dělat, jakoby jsem byl tíhou svého špatného svědomí přikován k zemi. Stěží jsem se dopotácel ke schodišti a s křečovitým výrazem jsem se dopravil až do Katherina pokoje. K mému zděšení jsem zjistil, že už tam dávno není! Byla pryč. Najednou jsem ucítil úlevu, že snad unikla, ale na stranu druhou jsem pociťoval neuvěřitelný strach, že jí odtáhli někam do sklepení, kde ji následně probodli dřevěným kůlem. K mé radosti mě malý papírek utvrdil v tom, že je vskutku pryč a to z vlastní vůle. Stálo tam : ,,Musíme začít něco dělat, takhle to dál nejde. Bojím se. O půnoci ve stáji." Vzkaz jsem si rychle strčil do kapsy, protože jsem zaslechl jak se po schodech blíží Johnathan spolu s dalšími muži. ,,Nikdo tady není Johnathane, asi je ten váš přístroj rozbitý, protože když jsem přišel nahoru tak tu bylo pusto." Pronesl jsem a snažil se to říci tak nenuceně jak jen to šlo, ale z Johnathanova výrazu jsem vyčetl, že to nebylo dostatečně přesvědčivé. Přesto se chvíly odmlčel a pak se zarputilým výrazem na jeho vrásčité tváři řekl : ,,Nedá se nic dělat, ale přesto děkuji za pomoc, Damone." Odpověděl jsem mu jen lehkým pokyvnutím hlavy. Než jsem stihl něco dodat zmizel "šílený vynálezce" a zbytek mužů v zahradách našeho sídla. Těšil jsem se na schůzku s Katherin, ale to jsem ještě nevěděl, že tam ani nedorazím.
Mystic Falls 2013
Začínám si stále více připadat jako neviditelný. Elena mě den co den míjí obloukem a já nevím co se děje. Ani koutkem oka se na mě dnes nepodívala. Nevěnovala mi ani jeden úsměv, jak tomu kdysi bývalo zvykem. Je to tím, že jsem zrůda, protože jsem rád, že jsem ji získal já a ne můj bratr. A nebo tím, že ji stále tíží láska ke Stefanovy? Tak moc by jsem si přál znát na tuto otázku odpověď. Avšak není možné se jí jen tak zeptat, protože by jsem musel následně čelit jejím obávam a podezřením. A to by jsem už opravdu nezvládl. Nemohu uvěřit, že mám před sebou věčnost a po svém boku Elenu. Co víc by jsem si mohl přát? Už vím! Aby se mnou dívka, kterou nadevše miluji mluvila. Stačilo by mi pár slov, pár slov k dobru, aby jsem věděl, že ještě stále myslí vážně to co mi řekla. Den co den si vybavuji její slova : ,,Tak já se také neomlouvám, neomlouvám se za to, že tě miluji. Není mi to ani trochu líto. Miluji tě, Damone." Kdyby si mohla vybrat znovu, byl by jsem to skutečně opět já? Protože jak dny ubíhají a Stefan není k nalezení začínám o tom silně pochybovat. A to je další věc, ve které je můj bratr lepší. V životě by o ní nepochyboval. Vždy jí dával možnost výběru, ale přesto si vybrala mě. Možná je to souzeno. Možná, že když Katherin milovala Stefana tak mě je konečně dopřáno také lásky a to v podobě usměvavé, tmavovlasé krásky, která nese jméno Elena.

Najednou zaslechnu Elenu jak něco v ložnici říká do telefonu : ,, Jojo Caroline, už jdu!" Chvíli mi trvá než mi dojde o co jde. Jasně, ta schůzka v grillu. O minutu později už Elena schází ze schodů přímo ke mě. K mému překvapení se zastaví těsně přede mnou a něžně mě políbí na rty. V tu chvíli chci ale víc, mnohem víc. Začnu z ní strhávat oblečení. Už jsme oba téměř nazí, nepřestáváme se líbat, hladit a šeptat si láskyplná slova do uší. Upíří rychlostí dostanu Elenu na postel do mé ložnice a ona, ještě rychleji, přesune naše pozice. Takže teď je ona nahoře a já ležím pod ní. V tu chvíli vím, že mám vše co chci. Věčnost a toto nádherné tělo, které patří jenom mě. Avšak vždy se musí něco pokazit a tak naši intimní chvilku narušil vybrujcí telefon dole na stole. Když se začne spouštět zpráva, kterou tam někdo po zaznění tónu zanechal Elena se začne oblékat. Je to Caroline : ,, Eleno, no tak kde jsi? Mohla by jsi alespoň brát telefon, musím s tebou mluvit!" Elena se na mě omluvně podívá a pohladí mě po tváři. ,,Běž" řeknu jí a ona jen lehce kývne a mizí z mé ložnice. Hned jak otevře vstupní dveře do našeho rodiného penzionu, zakřičí. Ale ne vystrašeně ani bolestně, nýbrž radostně. Spěchám dolů po schodech aby jsem zjistil co se stalo. Když už jsem téměř u dveří zaslechnu známí hlas. Hlas, který už jsem nějakou dobu neslyšel, tedy ne za živa toho člověka. ,,Jeremy." Vydechne Elena.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co tak důležitého Caroline potřebuje ? A jak to bude s Jeremym? To vše a mnohem více očekávejte v dalších dílech
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto byl 3. díl The Vampire Diaries From Issie, na žádost delší, další díl očekávejte 20.6.2013 v 19:00
Issie


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kika kika | 14. června 2013 v 23:05 | Reagovat

Teeeda! ..Když je to delší, hned je to lepší!:) Povedlo se!

2 Anette Anette | Web | 15. června 2013 v 9:47 | Reagovat

Jé děkuju :) Tak od teďka budu psát jenom delší! :)

[1]:

3 terka terka | 17. června 2013 v 19:18 | Reagovat

nádhera jen by to mohlo bát delší...jinak nááádhera

4 Anette Anette | Web | 17. června 2013 v 19:25 | Reagovat

[3]: Ani nevíš jak mě těší, že se Vám to líbí! :) Vy jste pro mě vším. moji čtenáři. Bez Vás by tohle nemohlo nikdy vzniknout ..Děkuji moc za to že jste!

5 katka219 katka219 | Web | 23. srpna 2013 v 19:12 | Reagovat

Hned jdu číst další část!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama