The Vampire Diaries Season 5 - Part 2

6. června 2013 v 19:15 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5
V předchozích dílech :
,,Já nevím, opravdu nevím." ,,Jediné co teď chci je najít Elenu, tak mi už řekni kde je!" ,,Hledal mě někdo?" Ozve se náhle ze schodiště. A to už si to Elena schází ze schodů přímo k nám.

The Vampire Diaries Season 5 From Issie

,,Eleno, jsme tak ráda, že tě vidím. Musíme si promluvit." Spustí Caroline a její obavy a vrásky jsou ta tam. ,,Jasně, je to akutní a nebo bude stačit když se sejdeme tak ... za hodinu v Grillu?" Chvíli trvá než se ta dívka do puntíku podobná Katherine dočká odpovědi. ,,Jasně, počkám v tom Grillu. Tak zatím. A Damone, děkuji za "milou" společnost." ,,Žádný problém, pro tebe jsem tu vždy spolu s mojí neochotou." Prohlásím a to už vidím jak ty blonďaté pramínky mizí ze dveří. Ticho mezi mnou a Elenou je nervydrásající. A tak se na ni jen podívám a něžně ji políbím na čelo. K mému překvapení mi polibek neoplatí a pouze se otočí a odejde. Najednou si připadám plný beznaděje. Vím, že něco není v pořádku a bojím se toho, že tuším co to je. Přemýšlím zda by bylo možné aby Elena milovala stále i Stefana. Vím moc dobře, že to možné je, protože to co spolu prožili ... To jen tak nezmizí. Ale teď jsem tady já a moje city. Moje láska a moje odhodlání. I kdyby se stalo cokoliv vím, že ji nikdy nepřestanu milovat, ale zároveň vím, že tomu je stejně i u Stefana. Jsme snad prokleti ? Navěky odsouzeni ,bratři Salvatorové, k lásce ke stejné ženě?
Mystic Falls 1864

,,Damone, ty víš, že tě miluji, že ?" Celé tělo mám jako v ohni a těžko ze sebe páčím odpověď. ,,Ne, to já miluji tebe, Katherine." ,, Slib mi, že budeme navždy spolu. Jen ty, já a Stefan." Při slovu Stefan mnou projela zlost a žárlivost zároveň. Ale nedal jsem na sobě nic znát. Užíval jsme si její olivovou kůži pod rukama a nic jiného jsem nevnímal. Až do okamžiku kdy jsem ucítil jak mi svými špičáky zajela pod kůži. Věděl jsem, že ta dívka kterou miluji je upír. A nevadilo mi to. Miloval jsem na ní naprosto vše. Od jejích krásných kudrlin až po jemné žilky, které se jí vytvořili pod očima, když byla hladová. Cítil jsem jak mi mizí krev z těla, ale přesto jsem držel dál. Po chvíli ode mne Katherine odvrátila ústa a zadívala se na mne tím nejvíce přitažlivým a zároveň roztomilým výrazem pod sluncem. Působila tak jemně. Na jejím rtu právě stékala rudě zbarvená kapka mé krve. Něžně jsem tu kapku olízl. Avšak z něžného polibku se stalo rvoucí líbání. V životě jsem nezažil takovou vášeň. Když Katherine přestala opětovat mé polibky jemně mi zašeptala do ucha : ,, I ty můžeš být vítězem, Damone. Vždy to nemusí být pouze tvůj bratr." Po tuté větě jsem už naprosto oněmněl. Mozek mi říkal, že miluje více Stefana, ale mé srdce si to za žádných okolností nechtělo připustit. ,,Upír,upalte ho!" Náhle se ozvalo ze zahrad našeho sídla. ,,Musíš mě ochránit Damone, musíš. Slib mi to. Prosím." Katherin najednou nepůsobyla jako krvesající monstrum, nýbrž jako zranitelná dívka, která přišla o celou rodinu a teď se strachuje i o svůj život. ,,Ochráním tě, to ti slibuji." S těmito slovy jsem vyběhl z jejího lože aby jsem zjistil co se venku děje. Nestačil jsem ani seběhnout shody když už jsem slyšel jak někdo klepe na dveře.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je Katherinina náklonost vůči Damonovi skutečná? A kdo to klepe na dveře. Čeká snad Damona a Katherin brzké rozloučení? To vše a mnohem více očekávejte v dalších dílech.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto byl 2. díl The Vampire Diaries Season 5 From Issie. Pokračování očekávejte 13.6. - příští čtvrtek.
A nebo pokud bude tento díl ohodnocem nějakým množstvím komentářů tak dříve :)

Issie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katka219 katka219 | Web | 9. června 2013 v 18:51 | Reagovat

Píšeš vážně moc hezky a poutavě! Ty díly by klidně mohli být i delší:) Těším se na další!:)

2 katka219 katka219 | Web | 9. června 2013 v 18:52 | Reagovat

A nechtěla by ses spřátelit??

3 fanfiction fanfiction | Web | 9. června 2013 v 20:14 | Reagovat

Je děkuji :) No také přemýšlím, že díly udělám buď delší a nebo budu přidávat častěji :) .. A klidně :)
Issie

4 Monika Monika | 14. června 2013 v 19:57 | Reagovat

Nezklamala jsi, zase moc krásný :') A napínavý zároveň :) Tak se už těším na další díl!:)

5 Anette Anette | Web | 15. června 2013 v 23:59 | Reagovat

[4]: Děkuju :) Vážně mě to strašně moc těší! Další díl už je a to tady : http://fanfiction.blog.cz/1306/the-vampire-diaries-season-5-part-3 :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama