Spoiler

13. června 2013 v 15:52 | Issie

Otázka: Jsem skalním fanouškem Klaroline. Prosím, řekni mi, že nebudeme sledovat rozvíjející se Klaus-Hayley romanci v The Originals. -Kim

Ausiello:Na tvoji otázku jsem se zeptal výkonnéproducentkyTVD Julie Plec: "Hayley v žádném případě není objektem zájmu v Klausově love-story. Hayley je houževnatá dívka, temperamentní, nezávislá … pouze se opila, měla s ním sex a skončila zbouchnutá. Půjde svou vlastní cestou a v žádném případě nebude hrozbou pro Klausův milostný život."


Rozhovor s výkonnou producentkou TVD Julií Plec ohledně 5.série

TVLINE: Jaký je Silasův "program", když bude vystupovat jako Stefan? Má v plánu držet se ve městě? A za jakým účelem?

Plec: Nemohu prozradit, jestli se bude držet ve městě, ačkoli můžu říci, že se do města definitivně vrátí zpět v příští sérii. Jeho "programem" bude hledání způsobu, jak klidně zemřít, projít skrz Druhou Stranou a nalézt klid.
TVLINE: Může skutečně všechny ošálit tak, aby si mysleli, že je skutečně Stefan?
Plec: Spíš je bude chtít vyzkoušet. Konec konců, je to šílenec, jak všichni jistě dobře víme. Takže se samozřejmě může dostat do hlavy každého a zastřít jeho mysl tak, jak bude chtít. Ale nebojte se, jelikož ani s tímto vážným začátkem série zde vůbec nebude nouze o vtipné hlášky a momenty.

TVLINE: Nyní, když je Katherine člověk - a vzhledem k tomu, že se jí podařilo naštvat opravdu velké množství lidí v Myslic Falls - co všem zabrání v jejím zabití?
Plec: Absolutně nic všechny tyto lidi nemůžu zastavit v tom zabít ji. To je to, co ji přidává na obezřetnosti, když bude vyhledávat vhodnou ochranu před tímto nehezkým dopadem její existence.

TVLINE: Když je Stefan pryč, Damon s Elenou a Klaus s Elijahem, kdo se postará o to, co se s ní stane?
Plec: [Smích] Toto se skutečně dozvíte až po letní pauze. Ona určitě najde mockrát samu sebe na špatných koncích a bude čelit mnoha odplatám.

TVLINE: Takže Nina Dobrev bude v následující série hrát opět dvě velice významné role?
Plec: Je to tak. Uvidíme velice zajímavý příběh Katherine jako člověka -díky Damonovi také velice vtipný- a Elenu pokoušející se, aby jejich vztah fungoval při jejím studiu na vysoké škole. Uvidíme rozvíjet se její nový život.

TVLINE: Prozraďte, proč Damon? Co si myslíte, že se Eleně po jejím výběru Damona dostane?
Plec: Damon je postava, která byla doposud řízena tím, že není hodna lásky. Teď, když si jej Elena vybrala, co to pro něj znamená? A bude muset provést změny ve svém chování? Nebo si bude stále myslet něco ve smyslu: Jsem, kdo jsem. Miluj mě, takového jaký jsem. Nebudu se pro nikoho nijak měnit. Bude velice dynamické vidět ho, ve snaze "být pro ni dobrý" nebo jeho neschopnost vykonávat tuto změnu svěho charakteru ve smyslu lásky k Eleně. Zvláště po tom, když je zpět Elenin bratr Jeremy.

TVLINE: Vypadá to, že se Caroline a Tyler znovu brzy setkají. Vrátí se v další sérii Michael Trevino natrvalo zpátky?
Plec: Michael Trevino má s námi stále uzavřenou smlouvu. Ale zatím nemůžeme prozradit kdy se vrátí. Bude mít možnost vrátit se zpět ke Caroline do Mystic Falls. Otázkou je, jestli se bude chtít vrátit vzhledem k tomu, čím musel procházet, když byl na útěku, což pro nás bude velká zábava - poznávat, jaký život musel vést.

TVLINE: Scéna mezi Klausem a Caroline byla velice emotivní a s velkým potenciálem. Je nějaká šance, že by mezi nimi mohlo ještě k něčemu dojít? Nebo je nyní kapitola 'Klaroline' uzavřená?
Plec: Není to zrovna uzavřená kapitola sama o sobě. Musíme být rozumní ohledně momentů mezi nimi. Uvidíme. Klaus má před sebou dlouhou cestu k vykoupení. On spáchal spoustu špatností. I když udělal něco hezkého pro Caroline, nevyrovná se to všem zlým skutkům, které provedl jí a všem jejím přátelům. Takže ačkoli Caroline půjde na vysokou školu a zažije novou etapu svého života, uvidíme jestli ji k němu bude stále něco poutat a jestli bude on schopen vykonat změny, které by ji přiměly změnit svůj názor.

TVLINE: Bonnie se má v sérii stále pravidelně ukazovat, ale jak to bude možné, jestliže ji bude moci vidět jen jeden člověk?
Plec: Ona se hodně přizpůsobí svým možnostem, avšak to bude o hodně těžší než si myslela. Absence fyzického propojení a kontaktu s chlapcem, kterého miluje, bude její city velice zraňovat. Uvidíme její pokusy, aby udržela své tajemství a snahu držet se v přehledu ohledně svých přátel s jistotou, že jsou v bezpečí.

TVLINE: Jsme překvapení, že jste nenašli způsob, jak udržet Alarica (Matt Davis) v seriálu.
Plec: [Smích] Velice jsme o tom přemýšleli, ale věděli jsme, že nemůžeme v seriálu udržet všechny, které jsme tolik milovali. To prostě nešlo.

TVLINE: Teď, když je Katherine člověk, může Klaus využít její krev k vytvoření více hybridů?
Plec: Vzhledem k jeho zkušenosti s hybridy, musí být opatrný, aby jeho malou armádu někdo nevyužil a nepostavil proti němu.

vampire diaries fan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama