Červen 2013

The Vampire Diaries Season 5 - Part 4

20. června 2013 v 18:51 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5

V minulých dílech jste mohli přečíst :
Vášnivou chvilku mezi Elenou a Damon. Jeremy přišel do domu Salvatorů.

The Vampire Diaries From Issie

Jen co ji zaslechnu rozběhnu se ke dveřím. A tam ... vskutku ... stojí Jeremy. ,,Já to nechápu, jakto? Jakto že jsi tady, naživu?" Následuje dlouhá odmlka, ale poté Elena pokračuje : ,,Bonnie nezvládla dát oponu opět nahoru?" Možná, že kdyby jsem byl v tento okamžik pouze člověk a ne upír nevšiml by jsem si slzy, která se Jeremymu vykutálela z oka. Ale hned poté co se podívám na Elenu zjistím, že jsem vskutku jediný kdo tu slzu zpozoroval. ,,Ne, zvládla to. A udělala něco navíc. Ona ... Ona mě přivedla zpět, Eleno." Eleninu tvář polévá najednou hotové moře slz, slz, které tu už dlouho nebyli, slz radosti. Přistoupí k tomu hnědovlasému, teď už živému, bývalému lovci upírů a pevně ho obejme. A trvá vskutku dlouho než ho zase pustí.
,,Eleno, mám trošku problém." ,,Jaký, Jeremy?" ,,Mhmhm... Jsem tak trochu bezdomovec." V tu chvíli se už Elena směje od ucha k uchu i přesto, že vzpomínka na to jak zapálila Gilbertovic dům spolu se vzpomínkami a Jeremym není příliš úsměvná. ,,Pojď dál." Navrhnu mu. ,,Zaber si nějaký z horníh pokojů a buď tu jako doma." ,,Elena se teď totiž někam chystá, ale jakmile se vrátí bude se ti plně věnovat!" Prohlásím s omluvným a zároveň výsměšným výrazem ve tváři. A to už vláčím Elenu z domu. Zmítá se, hází sebou jen aby mohla být se svým malým bráškou. ,,Klid, on už nikam neodejde. Povíte si všechno večer, ano?" Snažím se jí uklidnit. A očividně se to daří. ,,Damone, mohl by jsi mě prosímtě odvést do toho Grillu? Už tak mám strašně velké zpoždění." ,,Bude mi potěšením." Prohlásím s předstíraným italským přízvukem. Na což Elena zareaguje srdečným smíchem. ,,Tak jsme tady, MyLady." Vyskočím z auta a otevřu jí dveře. ,,Oh děkuji pane Salvatore. Mé srdce je navždy vaším sluhou a dlužníkem." Po této větě mě políbí a zmizí v kamenné budově nesoucí název : Mystic Grill.

Jak tak vcházím do dveří a procházím kolem kulečníku, který obklopuje menší skupinka kluků tak zaslechnu jak Caroline nedočkavě bubnuje prsty do stolu. Jsem si jistá, že už zpozorovala, že jsem uvnitř. ,,Eleno, tady." Jen co ji zaslechnu, ihned mířím na místo odkud se hlas ozval. ,, Ehm...Promiň, vím, že jdu pozdě, ale poprvé za dlouhou dobu jsem byla s Damonem sama." Když to řeknu, přijde mi to jako lež. Ale něco uvnitř mě mi říká, že to lež není. Vybrala jsem ji ho! ,,Ne, to je v pohodě. Ale musím ti něco říct!" ,,Ano Caroline? Povídej, o co jde?" Caroline se na chvíli odmlčí, ale poté rázem okračuje. ,,No, ehm... jde o Klause. On .. Dovol Tylerovi vrátit se do města!" ,,Ale to je skvělé, Caroline, mám z toho radost!" Prohlásím a teď to myslím opravdu vážně, protože když mám právo na lásku já, ta, která zničila tolika lidem život, tak ho musí mít i Caroline, ta, který chce pro ostatní vždy jen to nejlepší. ,,No, já nevím. Volala jsem to Tylerovi snad 1000x, ale ani jednou mi to nezved. Pokaždé to spadlo do hlasovky." Řekne a na její tváři se zračí obavy. ,,Myslíš, že už o mě nestojí? Že už si za tu dobu ve vyhnanctví našel jinou?" Špitne smutně a přitom jí vytrysknou slzy z očí. A já nevím co říct, protože právě to si myslím. Vím, že je to ode mne hnusné, ale co když je to tak? Co když ji za tu dobu vskutku nahradil? Hlavou mi poletuje tolik myšlenek, ale řeknu jen : ,,To by snad neudělal ne?" ,,Snad." Odvětí Caroline. ,,A je tu ještě něco. Když mi to Klaus říkal, tak jsem si chvílema přála aby to nebyla pravda. Víš, přijde mi, že se změnil. Nebo, že se o to alespoň snaží. Vím, že způsobil smrt tolika lidí, ale myslím si, že je v něm i přesto všechno stále něco dobrého." ,,Ano, Caroline. Je v něm něco dobrého, a to něco je jeho láska k tobě." Ihned jak to dopovím, vidím jak si to Klaus nakráčel do dveří.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S jakými zprávami přijde Klaus tentokrát? A jak bude probíhat Eleny rozhovor s jejím opět živým bratrem Jeremym?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Toto byl 4. díl The Vampire Diaries Season 5 From Issie.
Vím, že byl kratší, než díly předchozí, ale jelikož se teď balím na dovolenou tak nemám moc času. S tímto tématem je i společné mé oznámení a to to, že od víkendu nejspíše od neděle tu 12-16 dní nebudu. Takže to s povídkami nevypadá superově, ale nezoufejte po dobu mé nepřítomnosti budu pilně psát a hned jak přijedu Vám sem nám dvojitou dávku povídek! :)
Issie

The Vampire Diaries Season 5 - Part 3 From Issie

18. června 2013 v 16:38 | Issie

V předchozích dílech :
,,Ochráním tě, to ti slibuji." S těmito slovy jsem vyběhl z jejího lože aby jsem zjistil co se venku děje. Nestačil jsem ani seběhnout shody když už jsem slyšel jak někdo klepe na dveře.

The Vampire Diaries From Issie

K mému překvapení to byl Johnathan Gilbert. Než jsem ho vůbec stihl pozdravit všiml jsem si věci, která se mu podivně třepotala v ruce. Byl to kompas, avšak místo toho aby ukazoval na sever jak je od běžného kompasu očekáváno jezdila jeho ručička po obvodu jako zběsilá. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem si přece jen vzpomněl. Jednalo se o vyhledávač upírů. O věc, která by mi mohla vzít mou lásku. Nevěděl jsem co mám dělat. Nejdříve jsem div Stefana nedonutil k přísaze, že neprozradí Katherinino tajemství a teď? Stojím tady, mlčky, a čekám co se bude dít. Jestli ji zajmou a odvlečou a nebo si jí nevšimnou. Moc dobře jsem věděl, že musím nějak zasáhnout, protože ručička ukazovala na shodiště vedoucí do lože dívky, kterou nadevše miluji, dívky, která ač se zdá být jakkoliv monstrem je ve skutečnosti zranitelná a plachá osoba. ,,Upír, tady, poběžte sem, potřebujeme posily!" Zakřičel najednou Johnathan. Nevěděl jsem co mám dělat, jakoby jsem byl tíhou svého špatného svědomí přikován k zemi. Stěží jsem se dopotácel ke schodišti a s křečovitým výrazem jsem se dopravil až do Katherina pokoje. K mému zděšení jsem zjistil, že už tam dávno není! Byla pryč. Najednou jsem ucítil úlevu, že snad unikla, ale na stranu druhou jsem pociťoval neuvěřitelný strach, že jí odtáhli někam do sklepení, kde ji následně probodli dřevěným kůlem. K mé radosti mě malý papírek utvrdil v tom, že je vskutku pryč a to z vlastní vůle. Stálo tam : ,,Musíme začít něco dělat, takhle to dál nejde. Bojím se. O půnoci ve stáji." Vzkaz jsem si rychle strčil do kapsy, protože jsem zaslechl jak se po schodech blíží Johnathan spolu s dalšími muži. ,,Nikdo tady není Johnathane, asi je ten váš přístroj rozbitý, protože když jsem přišel nahoru tak tu bylo pusto." Pronesl jsem a snažil se to říci tak nenuceně jak jen to šlo, ale z Johnathanova výrazu jsem vyčetl, že to nebylo dostatečně přesvědčivé. Přesto se chvíly odmlčel a pak se zarputilým výrazem na jeho vrásčité tváři řekl : ,,Nedá se nic dělat, ale přesto děkuji za pomoc, Damone." Odpověděl jsem mu jen lehkým pokyvnutím hlavy. Než jsem stihl něco dodat zmizel "šílený vynálezce" a zbytek mužů v zahradách našeho sídla. Těšil jsem se na schůzku s Katherin, ale to jsem ještě nevěděl, že tam ani nedorazím.
Mystic Falls 2013
Začínám si stále více připadat jako neviditelný. Elena mě den co den míjí obloukem a já nevím co se děje. Ani koutkem oka se na mě dnes nepodívala. Nevěnovala mi ani jeden úsměv, jak tomu kdysi bývalo zvykem. Je to tím, že jsem zrůda, protože jsem rád, že jsem ji získal já a ne můj bratr. A nebo tím, že ji stále tíží láska ke Stefanovy? Tak moc by jsem si přál znát na tuto otázku odpověď. Avšak není možné se jí jen tak zeptat, protože by jsem musel následně čelit jejím obávam a podezřením. A to by jsem už opravdu nezvládl. Nemohu uvěřit, že mám před sebou věčnost a po svém boku Elenu. Co víc by jsem si mohl přát? Už vím! Aby se mnou dívka, kterou nadevše miluji mluvila. Stačilo by mi pár slov, pár slov k dobru, aby jsem věděl, že ještě stále myslí vážně to co mi řekla. Den co den si vybavuji její slova : ,,Tak já se také neomlouvám, neomlouvám se za to, že tě miluji. Není mi to ani trochu líto. Miluji tě, Damone." Kdyby si mohla vybrat znovu, byl by jsem to skutečně opět já? Protože jak dny ubíhají a Stefan není k nalezení začínám o tom silně pochybovat. A to je další věc, ve které je můj bratr lepší. V životě by o ní nepochyboval. Vždy jí dával možnost výběru, ale přesto si vybrala mě. Možná je to souzeno. Možná, že když Katherin milovala Stefana tak mě je konečně dopřáno také lásky a to v podobě usměvavé, tmavovlasé krásky, která nese jméno Elena.

Najednou zaslechnu Elenu jak něco v ložnici říká do telefonu : ,, Jojo Caroline, už jdu!" Chvíli mi trvá než mi dojde o co jde. Jasně, ta schůzka v grillu. O minutu později už Elena schází ze schodů přímo ke mě. K mému překvapení se zastaví těsně přede mnou a něžně mě políbí na rty. V tu chvíli chci ale víc, mnohem víc. Začnu z ní strhávat oblečení. Už jsme oba téměř nazí, nepřestáváme se líbat, hladit a šeptat si láskyplná slova do uší. Upíří rychlostí dostanu Elenu na postel do mé ložnice a ona, ještě rychleji, přesune naše pozice. Takže teď je ona nahoře a já ležím pod ní. V tu chvíli vím, že mám vše co chci. Věčnost a toto nádherné tělo, které patří jenom mě. Avšak vždy se musí něco pokazit a tak naši intimní chvilku narušil vybrujcí telefon dole na stole. Když se začne spouštět zpráva, kterou tam někdo po zaznění tónu zanechal Elena se začne oblékat. Je to Caroline : ,, Eleno, no tak kde jsi? Mohla by jsi alespoň brát telefon, musím s tebou mluvit!" Elena se na mě omluvně podívá a pohladí mě po tváři. ,,Běž" řeknu jí a ona jen lehce kývne a mizí z mé ložnice. Hned jak otevře vstupní dveře do našeho rodiného penzionu, zakřičí. Ale ne vystrašeně ani bolestně, nýbrž radostně. Spěchám dolů po schodech aby jsem zjistil co se stalo. Když už jsem téměř u dveří zaslechnu známí hlas. Hlas, který už jsem nějakou dobu neslyšel, tedy ne za živa toho člověka. ,,Jeremy." Vydechne Elena.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co tak důležitého Caroline potřebuje ? A jak to bude s Jeremym? To vše a mnohem více očekávejte v dalších dílech
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto byl 3. díl The Vampire Diaries From Issie, na žádost delší, další díl očekávejte 20.6.2013 v 19:00
Issie


Soutěžte!

18. června 2013 v 13:30 | Issie

Soutěž o knihy od autorky The Vampire Diaries : L.J.Smith

Ahoj. Tímto Vám s radostí oznamuji, že se blog dočkal 1. soutěže a Vy jakožto jeho čtenáři budete moci získat výhry!

O co se bude soutěžit ?

Takže budeme mít 2 vítěze. Jelikož máme 2 knihy na výběr. Vítěz si vybere knihu z nabídky a druhá kniha připadne 2. místu.
Soutěží se o tuty knihy :


Říše temnot - anotace :

Šestnáctileté Poppy zbývá pár týdnů života. Trpí rakovinou slinivky a není šance na vyléčení. Její dlouholetý přítel James jí nabídne řešení. Tím však poruší přísné zákony Říše temnot a teď ho čeká trest za vyzrazení tajemství a za lásku k člověku. Bude mít Poppy dostatek odvahy, aby se dobrovolně stala upírem? Podaří se jim společně uniknout před nejhorším trestem?

Temná vize - anotace :

Kaitlyn a jejím přátelům se podařilo získat úlomek čistého křišťálu od Bratrstva. Ten může zničit zrůdný krystal pana Zetese, který páchá zlo. Nejprve však musí najít místo, kde je krystal schovaný. Kaitlyn se proto rozhodne pro návrat do institutu, protože jako tajný špeh má šanci úkryt najít. Podaří se skupině nadaných studentů porazit pana Zetese? Jaké nebezpečí hrozí Kaitlyn?

Knihy do soutěže nám věnovalo nakladatelství FRAGMENT, které vydává knihy pro malé i velké! :)

Jak soutěžit?

Takže myslím, že toto je jednoduché. Stačí odeslat správné odpovědi na email.

Soutěžní úkol

1) Jak by podle Vás měla skončit celá upírská sága TVD?
2) Jak dopadne celý příběh v povídce "Dno propasti" Kdo je vrahem?
3) Co je napsáno na vzkazu, který najde hlavní postava v ústech své oběti v podvídce "Netvor a Já" ?
4) Teď mi napište "Kdo jsem" (Já se popíšu jakožto nějaká bytost z TVD a Vy napíšete mé celé jméno)
a) Před dlouhou dobou jsem sloužila jedné upírce. Jsem čarodějka. Kdo jsem?
b) Přemněnil mne v upíra a poté zabil kvůli obřadu. Kdo jsem?
c) Nechal jsem se spojit s mou dcerou a následně obětoval svůj život aby ona přežila. Kdo jsem?

Posílejte
Odpovědi mi pošlete na email : Naprstkova.Aneta@seznam.cz

Čas na odpověď

Soutěžní úkoly zasílejte na uvedený email do 20.6.2013

Hodně štěstí všem! :)

Issie


Little Stefano!

16. června 2013 v 17:52 | Issie

Little Stefano!

Ahoj, mám tu pro Vás další vtipný obrázek. Tentokrát z mé tvorby.
Jelikož v závěru 4. sezony The Vampire Diaries vyplulo napovrch, že je Stefan Silasův dvojník vznikají vtipy na vztah mezi Stefanem a Silasem.
A když byl Stefan Silasem vržen do moře tak se z něj stal Little Stefano!


Issie


Fotky z Bloody conu

16. června 2013 v 9:50 | Issie

Inusrgence Německo aneb Bloody Con na který jsme se chystali a nakonec nejeli

Ahojky, tak Vám dnes přidávám nějaké fotky z Bloody Conu. Včera jsem sem dala video a fotku z videa a dnes tu máte soukromé foto herců.


Ian řekl, že má své nahé fotky na svém mobilu ... Heh ....

Tak to je z tohoto tématu prozatím vše. Jak tak koukám na ty fotky a tak tak mě strašně mrzí, že jsem tam nakonec nejela :/ Tak holt příští rok no ... Původně jsem stejně chtěla jet do Anglie tak uvidíme na příští Con ... Kam vyrazíme :)

Jinak tady je ještě jedna fotka z twitteru Malese Jow :)


A v neposlední řadě tady máme výsledek práce Iana a Niny na reklamě pro penshoppe.


Issie


Bulvár = kravina vedle druhé

15. června 2013 v 20:34 | Issie

Protože některé bulvární časopisy už nevědí co by psali

Dnes jsem si koupila časopis a jak jsem jím tak listovala tak jsem narazila na článek, který sdělovala, že se Nina s Ianem rozešli, protože Ian byl Nině nevěrný ve Španělském hotelu s cizí blondýnkou.
Lidi, no tak, přiznejme si, že tohle už je příliš! Jsou ti lidé normální?! Jak můžu tohle napsat.
Ještě u článku byli přiložené fotografie kde Ian má prsty na rtech a je zjevné, že posílá fanouškům pusu, ale co oni u toho napsali ... Že si prý Ian zakrývá ústa, když zjistí, že ho s tou blondýnou vyfotili paparazzi. Už mě tyhle kecy vážně štvou!

Důvody proč se podle mne nerozešli kvůi té blondýně :
  • Ian ještě nedávno mluvil o svatbě
  • Jestli se rozešli tak by to bylo nejspíš kvůli tomu, že Nina ještě není připravena na závazky

Dále tu máme další věci, tentokrát už z jiných médii kde byl Ian nařčen, že už má novou přítelkyni. Po sléze se zjistilo, že je to jeho sestra.


Nařčena byla médii i Nina Dobrev, že má nového přítele. Avšak když se vše vysvětlilo tak se zjistilo, že člověk, se kterým Nina kráčela v objetí byla producentka TVD Julie Plec.

Takže já by jsem být Vámi už těm bulvárům opravdu nevěřila. Protože jsou schopní si vymyslet opravdu vše.

Sice doufám, že se Ian a Nina nerozešli, ale všechny důvěryhodné zdroje ukazují opak.
Herci mají být nadále dobří přátele a spolupracující, ale pár, to už asi ne.

Z důveryhodného zdroje pramení, že se Nina a Ian dohodli, že bude lepší když vztah ukončí, protože mladá Nina Dobrev ještě není připravená se usadit, ale Ian Somerhalder už chce.

Možná je mezi nimi konec, ale rozhodně ne kvůli nějaké jiné ženě či muži!

Pokud jejich vztah vskutku skončil tak je to sice smutné, ale jsou to jejich životy. A je na nich jak je povedou.
Pojďmě si tedy alesoň zavzpomínat na tuten krásný pár.Issie

Finding Stefan Salvatore!

15. června 2013 v 20:12 | Issie

Hledá se Nemo? Ani náhodou! My hledáme Stefana Salavtore!

S dnešním dne Vám sem musím přidat něco, co mě dnes ráno opravdu pobavilo a zvedlo mi to náladu. Ne že by jsem už podobné koláže neviděla, ale když to přidala i Ariell tak to sem dám! :)


A od Ariell


Tak a jak to bude ? Potká snad Stefan na dně oceánu taky nějakou Dori? Ale pamatuj Stefane, ryba je kámoš, ne žrádlo!
Issie

Bloody Con Germany

15. června 2013 v 20:05 | Issie

Bloody Con Germany

Ahoj, tak Vám přináším fotku a video z Bloody Conu z Německa. Jedná se o panel Davida Adrese a Malese Jow.
Já osobně jsem na tento con měla jet, ale znáte to ... Prostě to nakonec padlo. Hlavně protože potřebujete doprovod starší 18-ti let a jelikož jsem ještě mladé kuře a moje mamina nemohla tak to nešlo :/ Ale nebudeme truchlit nad rozlitým mlékem.

Tady je fotka z panelu Davida a Malese


Překlad :
  • David : Oh Iane, Oh
  • Ian : Ano, zlato? To je v pohodě, prostě dýchej.
  • David : Ty jsi tak sladký, tak roztomilý, tak moc sladký.
  • David : Moje jméno je Dav ... David a tohle je ...
  • Malese : Jmenuji se .... Ma-.... Malese
  • David : Miluji tě tak moc, Iane Somerhaldere.
  • Malese : Miluju tě tak moc!!
  • Ian : A já miluju Vás lidi!

A tady je video - překlad platí i pro video. Obrázek je celé to video :)


Issie :)

The Vampire Diaries Season 5 - Part 3

13. června 2013 v 19:20 | Issie |  The Vampire Diaries Season 5

V předchozích dílech :
,,Ochráním tě, to ti slibuji." S těmito slovy jsem vyběhl z jejího lože aby jsem zjistil co se venku děje. Nestačil jsem ani seběhnout shody když už jsem slyšel jak někdo klepe na dveře.

The Vampire Diaries From Issie

K mému překvapení to byl Johnathan Gilbert. Než jsem ho vůbec stihl pozdravit všiml jsem si věci, která se mu podivně třepotala v ruce. Byl to kompas, avšak místo toho aby ukazoval na sever jak je od běžného kompasu očekáváno jezdila jeho ručička po obvodu jako zběsilá. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem si přece jen vzpomněl. Jednalo se o vyhledávač upírů. O věc, která by mi mohla vzít mou lásku. Nevěděl jsem co mám dělat. Nejdříve jsem div Stefana nedonutil k přísaze, že neprozradí Katherinino tajemství a teď? Stojím tady, mlčky, a čekám co se bude dít. Jestli ji zajmou a odvlečou a nebo si jí nevšimnou. Moc dobře jsem věděl, že musím nějak zasáhnout, protože ručička ukazovala na shodiště vedoucí do lože dívky, kterou nadevše miluji, dívky, která ač se zdá být jakkoliv monstrem je ve skutečnosti zranitelná a plachá osoba. ,,Upír, tady, poběžte sem, potřebujeme posily!" Zakřičel najednou Johnathan. Nevěděl jsem co mám dělat, jakoby jsem byl tíhou svého špatného svědomí přikován k zemi. Stěží jsem se dopotácel ke schodišti a s křečovitým výrazem jsem se dopravil až do Katherina pokoje. K mému zděšení jsem zjistil, že už tam dávno není! Byla pryč. Najednou jsem ucítil úlevu, že snad unikla, ale na stranu druhou jsem pociťoval neuvěřitelný strach, že jí odtáhli někam do sklepení, kde ji následně probodli dřevěným kůlem. K mé radosti mě malý papírek utvrdil v tom, že je vskutku pryč a to z vlastní vůle. Stálo tam : ,,Musíme začít něco dělat, takhle to dál nejde. Bojím se. O půnoci ve stáji." Vzkaz jsem si rychle strčil do kapsy, protože jsem zaslechl jak se po schodech blíží Johnathan spolu s dalšími muži. ,,Nikdo tady není Johnathane, asi je ten váš přístroj rozbitý, protože když jsem přišel nahoru tak tu bylo pusto." Pronesl jsem a snažil se to říci tak nenuceně jak jen to šlo, ale z Johnathanova výrazu jsem vyčetl, že to nebylo dostatečně přesvědčivé. Přesto se chvíly odmlčel a pak se zarputilým výrazem na jeho vrásčité tváři řekl : ,,Nedá se nic dělat, ale přesto děkuji za pomoc, Damone." Odpověděl jsem mu jen lehkým pokyvnutím hlavy. Než jsem stihl něco dodat zmizel "šílený vynálezce" a zbytek mužů v zahradách našeho sídla. Těšil jsem se na schůzku s Katherin, ale to jsem ještě nevěděl, že tam ani nedorazím.
Mystic Falls 2013
Začínám si stále více připadat jako neviditelný. Elena mě den co den míjí obloukem a já nevím co se děje. Ani koutkem oka se na mě dnes nepodívala. Nevěnovala mi ani jeden úsměv, jak tomu kdysi bývalo zvykem. Je to tím, že jsem zrůda, protože jsem rád, že jsem ji získal já a ne můj bratr. A nebo tím, že ji stále tíží láska ke Stefanovy? Tak moc by jsem si přál znát na tuto otázku odpověď. Avšak není možné se jí jen tak zeptat, protože by jsem musel následně čelit jejím obávam a podezřením. A to by jsem už opravdu nezvládl. Nemohu uvěřit, že mám před sebou věčnost a po svém boku Elenu. Co víc by jsem si mohl přát? Už vím! Aby se mnou dívka, kterou nadevše miluji mluvila. Stačilo by mi pár slov, pár slov k dobru, aby jsem věděl, že ještě stále myslí vážně to co mi řekla. Den co den si vybavuji její slova : ,,Tak já se také neomlouvám, neomlouvám se za to, že tě miluji. Není mi to ani trochu líto. Miluji tě, Damone." Kdyby si mohla vybrat znovu, byl by jsem to skutečně opět já? Protože jak dny ubíhají a Stefan není k nalezení začínám o tom silně pochybovat. A to je další věc, ve které je můj bratr lepší. V životě by o ní nepochyboval. Vždy jí dával možnost výběru, ale přesto si vybrala mě. Možná je to souzeno. Možná, že když Katherin milovala Stefana tak mě je konečně dopřáno také lásky a to v podobě usměvavé, tmavovlasé krásky, která nese jméno Elena.

Najednou zaslechnu Elenu jak něco v ložnici říká do telefonu : ,, Jojo Caroline, už jdu!" Chvíli mi trvá než mi dojde o co jde. Jasně, ta schůzka v grillu. O minutu později už Elena schází ze schodů přímo ke mě. K mému překvapení se zastaví těsně přede mnou a něžně mě políbí na rty. V tu chvíli chci ale víc, mnohem víc. Začnu z ní strhávat oblečení. Už jsme oba téměř nazí, nepřestáváme se líbat, hladit a šeptat si láskyplná slova do uší. Upíří rychlostí dostanu Elenu na postel do mé ložnice a ona, ještě rychleji, přesune naše pozice. Takže teď je ona nahoře a já ležím pod ní. V tu chvíli vím, že mám vše co chci. Věčnost a toto nádherné tělo, které patří jenom mě. Avšak vždy se musí něco pokazit a tak naši intimní chvilku narušil vybrujcí telefon dole na stole. Když se začne spouštět zpráva, kterou tam někdo po zaznění tónu zanechal Elena se začne oblékat. Je to Caroline : ,, Eleno, no tak kde jsi? Mohla by jsi alespoň brát telefon, musím s tebou mluvit!" Elena se na mě omluvně podívá a pohladí mě po tváři. ,,Běž" řeknu jí a ona jen lehce kývne a mizí z mé ložnice. Hned jak otevře vstupní dveře do našeho rodiného penzionu, zakřičí. Ale ne vystrašeně ani bolestně, nýbrž radostně. Spěchám dolů po schodech aby jsem zjistil co se stalo. Když už jsem téměř u dveří zaslechnu známí hlas. Hlas, který už jsem nějakou dobu neslyšel, tedy ne za živa toho člověka. ,,Jeremy." Vydechne Elena.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co tak důležitého Caroline potřebuje ? A jak to bude s Jeremym? To vše a mnohem více očekávejte v dalších dílech
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto byl 3. díl The Vampire Diaries From Issie, na žádost delší, další díl očekávejte 20.6.2013 v 19:00
IssieSpoiler

13. června 2013 v 15:52 | Issie

Otázka: Jsem skalním fanouškem Klaroline. Prosím, řekni mi, že nebudeme sledovat rozvíjející se Klaus-Hayley romanci v The Originals. -Kim

Ausiello:Na tvoji otázku jsem se zeptal výkonnéproducentkyTVD Julie Plec: "Hayley v žádném případě není objektem zájmu v Klausově love-story. Hayley je houževnatá dívka, temperamentní, nezávislá … pouze se opila, měla s ním sex a skončila zbouchnutá. Půjde svou vlastní cestou a v žádném případě nebude hrozbou pro Klausův milostný život."


Rozhovor s výkonnou producentkou TVD Julií Plec ohledně 5.série

TVLINE: Jaký je Silasův "program", když bude vystupovat jako Stefan? Má v plánu držet se ve městě? A za jakým účelem?

Plec: Nemohu prozradit, jestli se bude držet ve městě, ačkoli můžu říci, že se do města definitivně vrátí zpět v příští sérii. Jeho "programem" bude hledání způsobu, jak klidně zemřít, projít skrz Druhou Stranou a nalézt klid.
TVLINE: Může skutečně všechny ošálit tak, aby si mysleli, že je skutečně Stefan?
Plec: Spíš je bude chtít vyzkoušet. Konec konců, je to šílenec, jak všichni jistě dobře víme. Takže se samozřejmě může dostat do hlavy každého a zastřít jeho mysl tak, jak bude chtít. Ale nebojte se, jelikož ani s tímto vážným začátkem série zde vůbec nebude nouze o vtipné hlášky a momenty.

TVLINE: Nyní, když je Katherine člověk - a vzhledem k tomu, že se jí podařilo naštvat opravdu velké množství lidí v Myslic Falls - co všem zabrání v jejím zabití?
Plec: Absolutně nic všechny tyto lidi nemůžu zastavit v tom zabít ji. To je to, co ji přidává na obezřetnosti, když bude vyhledávat vhodnou ochranu před tímto nehezkým dopadem její existence.

TVLINE: Když je Stefan pryč, Damon s Elenou a Klaus s Elijahem, kdo se postará o to, co se s ní stane?
Plec: [Smích] Toto se skutečně dozvíte až po letní pauze. Ona určitě najde mockrát samu sebe na špatných koncích a bude čelit mnoha odplatám.

TVLINE: Takže Nina Dobrev bude v následující série hrát opět dvě velice významné role?
Plec: Je to tak. Uvidíme velice zajímavý příběh Katherine jako člověka -díky Damonovi také velice vtipný- a Elenu pokoušející se, aby jejich vztah fungoval při jejím studiu na vysoké škole. Uvidíme rozvíjet se její nový život.

TVLINE: Prozraďte, proč Damon? Co si myslíte, že se Eleně po jejím výběru Damona dostane?
Plec: Damon je postava, která byla doposud řízena tím, že není hodna lásky. Teď, když si jej Elena vybrala, co to pro něj znamená? A bude muset provést změny ve svém chování? Nebo si bude stále myslet něco ve smyslu: Jsem, kdo jsem. Miluj mě, takového jaký jsem. Nebudu se pro nikoho nijak měnit. Bude velice dynamické vidět ho, ve snaze "být pro ni dobrý" nebo jeho neschopnost vykonávat tuto změnu svěho charakteru ve smyslu lásky k Eleně. Zvláště po tom, když je zpět Elenin bratr Jeremy.

TVLINE: Vypadá to, že se Caroline a Tyler znovu brzy setkají. Vrátí se v další sérii Michael Trevino natrvalo zpátky?
Plec: Michael Trevino má s námi stále uzavřenou smlouvu. Ale zatím nemůžeme prozradit kdy se vrátí. Bude mít možnost vrátit se zpět ke Caroline do Mystic Falls. Otázkou je, jestli se bude chtít vrátit vzhledem k tomu, čím musel procházet, když byl na útěku, což pro nás bude velká zábava - poznávat, jaký život musel vést.

TVLINE: Scéna mezi Klausem a Caroline byla velice emotivní a s velkým potenciálem. Je nějaká šance, že by mezi nimi mohlo ještě k něčemu dojít? Nebo je nyní kapitola 'Klaroline' uzavřená?
Plec: Není to zrovna uzavřená kapitola sama o sobě. Musíme být rozumní ohledně momentů mezi nimi. Uvidíme. Klaus má před sebou dlouhou cestu k vykoupení. On spáchal spoustu špatností. I když udělal něco hezkého pro Caroline, nevyrovná se to všem zlým skutkům, které provedl jí a všem jejím přátelům. Takže ačkoli Caroline půjde na vysokou školu a zažije novou etapu svého života, uvidíme jestli ji k němu bude stále něco poutat a jestli bude on schopen vykonat změny, které by ji přiměly změnit svůj názor.

TVLINE: Bonnie se má v sérii stále pravidelně ukazovat, ale jak to bude možné, jestliže ji bude moci vidět jen jeden člověk?
Plec: Ona se hodně přizpůsobí svým možnostem, avšak to bude o hodně těžší než si myslela. Absence fyzického propojení a kontaktu s chlapcem, kterého miluje, bude její city velice zraňovat. Uvidíme její pokusy, aby udržela své tajemství a snahu držet se v přehledu ohledně svých přátel s jistotou, že jsou v bezpečí.

TVLINE: Jsme překvapení, že jste nenašli způsob, jak udržet Alarica (Matt Davis) v seriálu.
Plec: [Smích] Velice jsme o tom přemýšleli, ale věděli jsme, že nemůžeme v seriálu udržet všechny, které jsme tolik milovali. To prostě nešlo.

TVLINE: Teď, když je Katherine člověk, může Klaus využít její krev k vytvoření více hybridů?
Plec: Vzhledem k jeho zkušenosti s hybridy, musí být opatrný, aby jeho malou armádu někdo nevyužil a nepostavil proti němu.

vampire diaries fan