Uninvited Shadow ► Plot 1-10

30. května 2013 v 13:04 | Lexi |  Uninvited Shadow
Bylo to složité rozhodnutí a Elena si pořád ještě nebyla jistá, zda se rozhodla správně. Věděla, že Stefana miluje, ale proč pořád nemohla dostat z hlavy Damona? Bylo to tak... špatné. Kvůli oběma bratrům. Stefan věděl, že Elena k Damonovi něco cítila. Ale snažil se to přehlížet. Protože ona si Stefana vybrala. Ale nedokázala Damona vyřadit ze svého života, i když věděla, jak moc by si to Stefan přál. Musela mu být na blízku, i když se to ani jednomu z nich nelíbilo. Bylo to od ní nefér. Jenže taková Elena v poslední době byla. Neférová.
Slíbili si se Stefanem, že už před sebou nebudou mít žádné další tajemství. Budou k sobě upřímní. Ale proč tedy cítila, že se něco děje? Proč jí to Stefan nemohl říct? Slíbil to Damonovi. Damon nechtěl, aby to ona věděla. Ale Katherine to řekl. Proč? Protože nechtěl, aby si Elena dělala starosti, nebo je to proto, že je obyčejný člověk a Katherine je upír? Silný upír?
Pohádala se s Damonem. Hodně. Stefan ji našel, jak kvůli němu brečí. Bylo to tak smutné a tragické. Nedokáže mu být oddaná, protože ona Stefana miluje, ale do Damona je zamilovaná. Nepatrný rozdíl v tom je. Škoda, že doopravdy nepatrný...
Zatímco Elena je naprosto mimo, Damon s Katherine pátrají po upířátku, které pobíhá po městě. Protože přeci jenom se nějaký ten problém vyskytl. Problém, o kterém se zatím nechtěli Eleně zmínit.
Damon totiž přišel na stopu jednomu upírovi a jakmile se o možném nebezpečí dověděla Katherine, hned jí měl doma s hromadou otázek. Netrvalo dlouho a Katty usoudila, že Damon je naprosto neschopný a vydala se sama zjistit, o co tady vlastně jde. A povedlo se.
Skoro. M - takto zněl vzkaz, který našla Katerina a který je jediným vodítkem v pátrání po upírovi ve městě. No, vypadá to, že se Stefan pletl, když usoudil, že nezvaný stín nejde po nich.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama