Uninvited Shadow #4

30. května 2013 v 12:46 | Lexi |  Uninvited Shadow
"Slíbil jsi to Damonovi,"zašeptala Elena. Bylo to spíše konstatování než otázka, ale Stefan přeci jen po další várce mlčení přikývl. Hned na to zmizel.
……………
Byla naštvaná. Lehla si na záda a sledovala strop. Chvilka předtím byla jen planá naděje. Jenže kde se má dozvědět, co se děje? Kdo by jí to mohl říct? Věděla, že Stefan to nebude, kvůli tomu, že dal slib Damonovi. To znamenalo, že i Damon slíbil totéž Stefanovi. Katherine jí taky nepomůže, jelikož nic neví. A tím je Elena u konce. Chvíli ještě bezmyšlenkovitě koukala na strop, když si uvědomila, že to není ona. Že ta stará Elena, která tady byla vždycky, i přes všechny změny v jejím životě, ta Elena, která se tolik změnila po příchodu upírů do města, nic ji nedokázalo změnit v jedné věci: když něco chtěla vědět, dozvěděla se to. Bojovala za to tak dlouho, dokud se jí to nesplnilo, dokud jí to nevyšlo. Věděla taky, že to, co ji změnilo ze všeho, co prožila nejvíc, byla její volba, když se rozhodla pro Stefana. I kdyby měla možnost volit znovu, nevěděla by, jak by se rozhodla. Pořád v tom neměla jasno. Jenže pořád je to v ní. Dokáže to, stejně jako to dokázala vždycky.
Elena rychle vstala z postele, popadla bundu, vzala klíče od auta a rozběhla se dolů, do kuchyně. Oznámila Jeremymu, že odchází a zabouchla za sebou dveře. Zhluboka se nadechla a utíkala k autu. Rychle nastoupila a rozjela se.
Před domem bratrů Salvatorových se Elena znovu hluboce nadechla, než z auta vystoupila. Nijak to nepomáhalo, ale alespoň se něčím zdržela. Následně vystoupila z auta, zabouchla dveře a pomalým krokem se vydala ke dveřím. Se srdcem až v krku zaklepala brunetka na staré, dřevěné dveře, které se okamžitě otevřely.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama