Uninvited Shadow #10

30. května 2013 v 12:55 | Lexi |  Uninvited Shadow
Z minulého dílu:
"Lžeš sám sobě, pokud tvrdíš, že ti to nevadí."
Zásah, chtěl povědět Damon, ale místo toho řekl jen: "Co myslíš, že ti teď řeknu? Že mě to mrzí? Nepovím, protože nemrzí, Stefane!" A s těmito slovy vyšel z místnosti, ignorujíc Stefanův pohled, bodající ho do zad.
Katherine se z hluboka nadechla. Takhle běhala do kolečka už celé hodiny. Zbystřila. Její sluch zachytil něco kolem. Škubla sebou a začala se rozhlížet. Očima prohledávala okolí. Nikde nic. Neustále se obracela, aby ji útočník nepřekvapil zezadu. Když ani po několikaminutové prohlídce nic nenašla ani nezaslechla, uvolnila se.
"To nic," mumlala si tiše pro uklidnění, když to uslyšela znovu. Uslyšela, jak se zvedají listy. Nebyl vítr. A to jak se listy ozývaly, nebylo normální. Člověk by je tak nerozvířil. Upír.
"Ať jsi kdokoliv, vylez! Vím, že tu jsi!" zavolala, hlas jí přeskakoval. Nikdo se neozval. Donutila se pohnout nohama a udělala několik malých krůčků. I když by to nikdy nepřiznala, srdce měla až v krku. Bylo jí jasné, že si s ní někdo hraje. Nevěděla co dělat - poprvé v životě ona nevymýšlela pravidla.
Znovu. Katherine se v okamžiku otočila k příchozímu zvuku. I přes strach se v rychlosti přenesla k místu, kde slyšela šum. Nikdo. Ovšem když se její oči vrátily zpět k místu, kde před chvíli stála, všimla si malého papírku. Došla na místo a zvedla ho.
Skoro. M

Vzkaz si několikrát přečetla, než uznala, že to nemá cenu. M. Kdo to je? Nebo co to je? Je to nějaké vodítko? Ponořila se do svých myšlenek a hledala odpověď.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 12. června 2013 v 16:30 | Reagovat

Tak si čtu tvé díly, ale u devátého dílu máš napsané "z minulých dílů" a u toho je text, který v minulém (osmém) dílu nebyl, ale až v desátém, možná jsi se jen spletla a napsala to omylem špatně, tak si to můžeš spravit:) Jinak ty díly jsou fakt dobré a určitě piš dál! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama