Chystá se ...

30. května 2013 v 15:44 | Issie
Ahoj, jak jste si už jistě všimli tak blog není zcela "úplný". To protože je právě nově obnoven. Já a zbytek adminek pracujeme na tom aby byl blog populární, zábavný a ... Přiznejme si to ... tajuplný.
A proto pro Vás, jakožto naše čtenáře, píšeme povídky, jak z krajiny Mystic Falls tak i z cela jiného světa.
Ode mne můžete očekávat (ihned jak se blog trochu ustálí a rozjede) 5.sérii The Vampire Diaries podle mne. Můžete se těšit jak na nové osudy našich hlavních hrdinů tak na jejich lásky a zklamání. Své si v tom najde naprosto každý. Zažijte spolu s našimi hrdiny Delena chvilky, Klaroline či snad Farewood nebo Stelena? Je to jen na Vás ...
Tento blog PODPORUJE nadaci Iana Somerhaldera ISF. Protože je čas na změnu!

The Vampire Diaries 5.série podle Issie
Takže toto je věc sama o sobě. Protože jak už jsem zmínila, tyto povídky sem budu přidávat hned potom co se blog rozjede a bude mít nějakou návštěvnost. Už mám předem napsáno pár dílů a tak se máte opravdu na co těšit!
Není přesně dáno jak dlouhý bude každý díl. Budou dlouhé podle děje a také podle Vašich komentářu u předchozího dílu.
Avšak věc co se měnit nebude je doba přidávání povídek. Na 5.sérii The Vampire Diaries se můžete těšit každé úterý a čtvrtek kolem 19:00. (Né vždy čas dodržím do minutky, ale budu se o to snažit).

Other stories from me
Jelikož nepíši jen 5.sérii TVD, ale i spousty dalších povídek tak tu najdete i je. Většina jsou docela masakry a tak s tím předem počítejte.


Uninvited Shadow
Tak tyto povídky píše Lexi. Jedná se o příběhy z městečka Mystic Falls. Vše začíná koncem 3. série. Rivalita mezi Stefanem a Damonem stále trvá, avšak něco se přeci jen změnilo. V městečku řádí tajemný M. Odhalte splu s našimi hrdiny o koho se jedná a proč útočí na bezbranou Elenu a její přátele.

Other stories from Lexi
Jak tomu tak bývá tak nikdo nemůže psát to samé stále do kola a proto jak já tak i Lexi píšeme i jiné příběhy než jen o The Vampire Diaries. Jak moje tak i Lexiny povídky naleznete zde.

To je ode mne prozatím vše. Doufám, že návštěvnost blogu poroste a já a Lexi se tak budeme v létě moci těšit z vašich komentářů a nápadů na vylepšení blogu. A vy se také mát ena co těšit! Protože 5.série TVD čeká!

Issie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikůůš Nikůůš | 30. května 2013 v 20:36 | Reagovat

Claroline forever ♥ Krásnej blog, strašně se ti to povedlo, jen ta Delena tam -_- :) Good job! ;*

2 fanfiction fanfiction | 30. května 2013 v 20:39 | Reagovat

Claroline :3 Přesně ... Děkujeme :) Grafiku dělala adminka Lexi :) To jí se to povedlo! :) Děkujeme :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama